Kafito Polski

Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k.

Wpis należy do
użytkownika:
limanówkawrzeszcz
avatar
przejmij wpis »
Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Główne filary działalności kancelarii to: - windykacja i dochodzenie należności - kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych
WWW: http://www.l-w.com.pl

Adres:

Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k.

Opis firmy

Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław.
Misją Kancelarii jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, w tym dochodzenie i windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne.
Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp.k. prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa.
Główne filary działalności kancelarii to:
- windykacja i dochodzenie należności
- kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie