Kafito Polski

Geo-Trans Usługi Transportowe Teresa Ochenkowska

Wpis należy do
użytkownika:
sylwu
sylwu
przejmij wpis »
Przewóz ładunków ponad gabarytowych oraz transport niskopodwoziowy. Świadczymy usługi transportowe dla firm oraz klientów indywidualnych. Oferujemy indywidualnie podejście do każdego klienta, rzetelność oraz niezawodność.

Adres:

Geo-Trans Usługi Transportowe Teresa Ochenkowska
ul. Armii Poznań 2, 05-092 Łomianki
tel.: (22) 751 18 74, fax.: (22) 751 18 74

Opis firmy

Największym atutem naszej firmy jest gwarancja profesjonalizmu działania i dokładność a także sprawna i szybka realizacja powierzonych nam zleceń. Świadczymy usługi transportowe dla firm oraz klientów indywidualnych. Oferujemy indywidualnie podejście do każdego klienta, rzetelność oraz niezawodność. Specjalizujemy się w przewozach ładunków ponadnormatywnych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowców z wieloletnim doświadczeniem i bezwypadkową jazdą.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działalność naszej firmy i zaprosić do współpracy, która z pewnością przyniesie Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy od 1998 roku, oferującą wszelkiego rodzaju usługi transportowe na terenie całego kraju. Dysponujemy taborem od 7 do 54 ton.
W każde zlecone zadanie wkładamy maksimum zaangażowania, dzięki czemu szybko, sprawnie i solidnie wykonujemy powierzone nam zadania.
Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży transportowej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy, bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowości dostaw oraz największej jakości wykonanie każdego zlecenia.
Doświadczenie kierowców, których zatrudniamy jest poparte wieloletnim stażem i odpowiednimi kwalifikacjami, ponadto jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcami dzięki czemu mamy informacje o dokładnym położeniu transportu.

Oferujemy kompleksową obsługę przewozów z załadunkiem i rozładunkiem.
Świadczymy usługi:
- Przewóz maszyn budowlanych
- Przewóz maszyn drogowych
- transport ciężki
- transport nie normatywny
- Kontenerów
- Baraków
- Elementy konstrukcji

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie