Kafito Polski

Bezkompromisowo najlepsze legowiska dla psów na świecie

Wpis należy do
użytkownika:
comfortbed
avatar
przejmij wpis »
Firma Comfortbed jest dostawcą profesjonalnych legowisk dla psów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdują się porady dotyczące doboru legowiska dla psa, pełne oferta naszych legowisk oraz kontakt do naszej firmy. Dostawa na terenie kraju do 48h. Zapraszamy na naszą stronę.
WWW: http://www.comfortbed.pl

Adres:

Comfortbed

Opis firmy

Materiałem wyjściowym do produkcji naszych legowisk jest kodura lub jej ekskluzywna siostra Alcantara. Materiały, jakość wykonania oraz dobór kolorystyki sprawia, że nasze legowiska dla psów z powodzeniem można nazwać profesjonalnymi. Dbałość o szczegóły, nawet te niewidoczne jak np szwy, wypełnienia, zamki sprawia, że posłania są wyjątkowo trwałe, łatwe w utrzymaniu i zapewniają wygodę nawet najbardziej wymagającym psom.

Funkcje w jakie wyposażyliśmy nasze legowiska sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i przyjazne zarówno dla właścicieli psów jak i dla ich bezpośrednich użytkowników.

Funkcja 4w1 pozwala na samodzielną zmianę czterech wariantów kolorystycznych. Legowisko zbudowane jest z dwóch części, a każda z nich ma dwa kolory. Obracając odpowiednio obie części, możemy uzyskać aż cztery warianty kolorystyczne.

Funkcja 2w1 - pozwala obracając legowisko na lewą stronę uzyskać dwa warianty kolorystyczne.

Funkcja rozbieralne - pozwala na samodzielny demontaż całego legowiska, wyjęcie wkładów, pranie materiału zewnętrznego w pralce automatyczne i ponowne złożenie legowiska, aby wyglądało jak nowe.

Tkaniny te są wodoodporne, łatwe w utrzymaniu, ciężko absorbują brud oraz łatwo daje się je wyprać.

Dlaczego warto zakupić legowisko u nas ? Świadczą o tym nasze opinie w serwisie Allegro, masa zadowolonych klientów oraz nasza ciągła obecność na rynku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony lub kontaktu telefonicznego.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie