Kafito Polski

Magic Whiteboard Polska

Wpis należy do
użytkownika:
Magic Whiteboard
avatar
przejmij wpis »
Co to jest Magic Whiteboard? Tablica wykonana jest ze statycznie naładowanej folii polipropylenowej. Pozwala na stworzenie tablicy z rolki w dowolnym miejscu, w kilka sekund. Łącząc wszystkie zalety papieru flipchart z tradycyjną tablicą suchościeralną uzyskujemy produkt idealny do prezentacji. Używając markerów dedykowanych do tablic suchościeralnych możemy wielokrotnie zmazywać to co napisaliśmy, nawet wtedy gdy pozostawimy tekst na tablicy na kilka dni. Proszę wziąć pod uwagę , że marker rozmaże się w momencie zrolowania Magic Whiteboard po skończonej pracy. Każdy arkusz może być używany ponad 20 razy.
WWW: http://magicwhiteboard.com.pl

Adres:

Magic Whiteboard Polska
ul. Wejnerta 14/5, 02-619 Warszawa
tel.: 508 084 097

Opis firmy

Magic Whiteboard Polska jest jedynym i oficjalnym dystrybutorem Magic Whiteboard Limited.

Magic Whiteboard Limited założone zostało przez Neila i Laurę Westwood, małżeństwo z Wielkiej Brytanii, które z powodzeniem prowadzi firmę od 2006 roku. Magic Whiteboard został wymyślony przez Neila, który pracując jako szkoleniowiec w lokalnym szpitalu musiał nosić ze sobą tablicę suchościeralną i flipchart pomiędzy salami, co było dość uciążliwe. Potrzebny był produkt, który byłby dużo lżejszy i bardziej poręczny, nie tracąc jednocześnie właściwości tablicy suchościeralnej lub flipchartu. Tak właśnie powstała seria produktów Magic Whiteboard.

Magic Whiteboard Limited prowadzi sprzedaż na całym świecie, między innymi w Kanadzie, Australii, Anglii i Irlandii, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Czechach, a od 2012 roku także w Polsce.

Założyciele Magic Whiteboard Limited w 2008 roku pojawili się w angielskiej edycji programu Dragon's Den, nadawanym w telewizji BBC2, gdzie osiągnęli największy sukces w historii programu.

Magic Whiteboard jest wykonana ze statycznie naładowanej folii polipropylenowej, więc bez użycia kleju, taśmy czy gwoździ możemy jej używać na każdej płaskiej powierzchni takiej jak ściany, drzwi, okna czy tapety.

Magic Whiteboard może być użyty ponad 20 razy, a wersja Magic Gridboard powyżej 10 razy. Dokładna liczba zależy od tego jak arkusze są używane i czyszczone.

Na zamówienie możemy wykonać dowolny kolor, jak I dowolny napis lub logo firmy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie