Kafito Polski

Bat-POl układanie kostki brukowej i granitowej poznań

Wpis należy do
użytkownika:
batpol
avatar
przejmij wpis »
układanie kostki brukowej i granitowej poznan, usługi brukarskie , hurtownia i sprzedaż kostki brukowej, budowa placów chodników dróg i ulic z kostki brukowej poznań
WWW: http://bat-pol.pl

Opis firmy

Firma Bat-Pol budownictwo drogowe specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej w miejscowości Poznań, a także całym województwie wielkopolskim.
Układanie kostki brukowej i granitowej świadczone przez naszą firmę jest na najwyższym poziomie ze względu na wykwalifikowana kadrę brukarzy a także materiały najwyższej jakości.
Kostka brukowa dostarczana przez najlepszych producentów takich jak drogbruk, pozbruk oraz terrazzo daje gwarancję najwyższej jakości użytych materiałów. Kostka granitowa pochodzi z kolei bezpośrednio z kopalni kamienia.
Posiadamy referencje na usługi brukarskie, budownictwo drogowe oraz układanie kostki brukowej i granitowej na kwotę przeszło milion złotych (1.000.000 PLN).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie można odnaleźć referencje oraz przykładowe zdjęcia wykonanych prac.

Oferta firmy:
-brukarstwo poznań
-układanie kostki brukowej i granitowej Poznań
- kostka brukowa poznań najwyższej jakości.
- hurtownia kostki granitowej i brukowej
[url=http://]układanie kostki poznań[/url]

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie