Kafito Polski

ShaggyBrown.pl - Internetowy Sklep Zoologiczny

Wpis należy do
użytkownika:
internet-projects
avatar
przejmij wpis »
ShaggyBrown.pl - internetowy sklep zoologiczny dla poważnych właścicieli piesków i kotków. W naszym sklepie zoologicznym możecie zakupić towary takie jak: karma dla psów, karma dla kotów, przysmaki i suplementy dla psów i kotów, zabawki, dodatki.
WWW: http://www.shaggybrown.pl

Opis firmy

ShaggyBrown.pl - internetowy sklep zoologiczny dla dbałych posiadaczy psów i kotków.

[url=http://shaggybrown.pl]Sklep Zoologiczny[/url] ShaggyBrown to nade wszystko dobro psów i kotów tudzież wygoda ich właścicieli. Uwielbiamy pieski oraz kotki i czynimy wszystko, aby były zadowolone.

Jesteśmy przykładnymi właścicielami czworonogów! Zwierzę to nie zabawka, to zaangażowanie - wiemy o tym sami i pragniemy, aby wszyscy o tym pamiętali. Tym samym staramy się przekazywać to znaczenie zarówno za pośrednictwem naszej wiedzy, jak i najwyższej jakości wyrobów, które zdołacie Państwo zakupić w naszym sklepie, sprawiając, że Wasi pupile będą radośni.

Co rozróżnia sklep zoologiczny ShaggyBrown.pl:
- wszystko w jednym miejscu - w naszym sklepie poczynicie kompleksowe sprawunki, od karm po podarunki,
- stawiamy na jakość - wybieramy własny asortyment, aby trafiał do Państwa w 100% autentyczny i świeży towar,
- sprzedajemy to, na czym się znamy - bliskie są nam pieski i koty, znamy ich potrzeby i wiemy dobrze, jak je zadowolić,
- usługujemy radą i pomocą - jeżeli macie niepewności dotyczące zakupu jakiegoś artykułu, skontaktujcie się z nami, z całkowitą pewnością wesprzemy,
- jesteśmy nieomal zawsze otwarci - akceptujemy zamówienia 7 dni w tygodniu, bo Wasi pupile pożądają opieki na okrągło.

W naszym sklepie zoologicznym możecie zakupić towary takie jak: karma dla psów, karma dla kotów, smakołyki i suplementy dla psów i kotów, zabawki, dodatki. Z nami zadbacie Państwo o pielęgnację swojego pupila, zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną.

W sprzedaży dysponujemy artykuły pomiędzy innymi takich firm jak: Bozita, Cibau, Fromm Family, ZiwiPeak, Moonlight Dinner, Royal Canin, Hills, Trixie, Natural Dog Food Company i wiele innych. Cały czas dodajemy asortyment.

Uśmiechy i radość Państwa pupili oraz ich zdrowie są naszym priorytetem. Zapraszamy ciepło na zakupy.

Zespół Shaggy Brown.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie