Kafito Polski

Ran-Synchron Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
wygram
avatar
przejmij wpis »
RAN - SYNCHRON Sp. z o.o. zajmuje się zbiórką i transportem olejów przepracowanych od roku 1999 i działa w oparciu o Decyzję - zezwolenie na usuwanie i transport odpadów niebezpiecznych.
WWW: http://www.ran-synchron.pl/

Adres:

Ran-Synchron Sp. z o.o.
ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy
tel.: 061 652 22 70, fax.: 061 652 22 71

Opis firmy

Spółka Ran-Synchron współpracuje z Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku S.A. w Jedliczach, która zleca re-rafinacje olejów przepracowanych do Rafinerii Nafty S.A. w Jedliczach. Rafineria Nafty Jedlicze posiada jedną z najnowocześniejszych instalacji recyklingu olejów odpadowych w Europie.
Jednym z udziałowców spółki Ran-Synchron jest Petro-Oil Wielkopolskie Centrum Sprzedaży Sp. z o.o. Dlatego naszym wspólnym celem jest kompleksowa obsługa sprzedaży olejów świeżych jak i odbiór oleju przepracowanego.
Firma oferuje profesjonalną obsługę i doradztwo prawne. Każdorazowy odbiór oleju, zgodnie z ustawą, potwierdzony jest naKarcie Przekazania Odpadu DZ.U. nr 152/ 2001 poz.1736 zał nr 3).
Warunki współpracy z klientem są ustalane indywidualnie, w zależności od odebranej ilości i zanieczyszczeń, a w szczególności zawartości wody w oleju. Cenę uzgadniamy za 1 kg netto + 22% VAT.
Odbioru dokonuje wyspecjalizowanym sprzętem umożliwiającym pracę w trudnych warunkach np. odległości od zbiornika. Ze względów ekonomicznych minimalna ilość odbioru to 200 litrów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stałych klientów, spółka w ostatnim czasie rozszerzyła swoją działalność o odbiór zużytych filtrów i czyściw, opon, itd. będących wielokrotnie ,,problemem'' do zagospodarowania.

Kategorie powiązane z wpisem

administracja serwerami cennik

do samodzielnej administracji szyte na miarę serwery dedykowane mogą zostać indywidualne skomponowane cennik serwerów dedykowanych

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie