Kafito Polski

Jak wydać książkę

Wpis należy do
użytkownika:
ksiazkologia
avatar
przejmij wpis »
Wydawnictwo książek Poligraf zostało założone w 1992 r. i od tej pory ma na swoim koncie książki ponad 600 autorów. To, co wyróżnia ofertę wśród innych, jest nastawienie zarówno na znanych autorów, jak i debiutantów, którzy potrzebują pomocy w wydaniu swojej pierwszej książki. Oprócz składu i przygotowania okładki, wydawnictwo dostarcza książki do bibliotek i księgarni, jak również prowadzi ich sprzedaż za pośrednictwem własnej księgarni internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wydawnictwa oraz z odpowiedziami na najczęstsze pytania.
WWW: http://wydawnictwopoligraf.pl/

Adres:

Wydawnictwo Poligraf Sp. z o.i.
ul. Młyńska 38, 55-093 Kiełczów
tel.: (71) 315-39-13

Opis firmy

Wydawnictwo książek Poligraf zostało założone w 1992 r. i od tej pory ma na swoim koncie książki ponad 600 autorów. To, co wyróżnia ofertę wśród innych, jest nastawienie zarówno na znanych autorów, jak i debiutantów, którzy potrzebują pomocy w wydaniu swojej pierwszej książki.

Oprócz składu i przygotowania okładki, wydawnictwo dostarcza książki do bibliotek i księgarni, jak również prowadzi ich sprzedaż za pośrednictwem własnej księgarni internetowej.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie