Kafito Polski

JELLY

Wpis należy do
użytkownika:
JELLY
avatar
przejmij wpis »
Jelly powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych. To unikatowe kolekcje biżuterii, które łączą w sobie różne style, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Wszystkie kolekcje są najnowszymi trendami z całego świata. Marka została stworzona z chęci do projektowania i tworzenia rzeczy pięknych i wyjątkowych. W kolekcjach znajdują się kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki z kamieni półszlachetnych przyozdobione pięknymi zawieszkami ze srebra o próbie 925 lub srebra pozłacanego 24-karatowym złotem. Mamy pewność, że znajdziesz coś dla siebie lub stworzysz swoją unikatową biżuterię Jelly
WWW: http://www.jelly.com.pl

Adres:

JELLY
Nowogrodzka 6, 00-513 Warszawa
tel.: 530960000

Opis firmy

Jelly powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych. To unikatowe kolekcje biżuterii, które łączą w sobie różne style, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Wszystkie kolekcje są najnowszymi trendami z całego świata.

Marka została stworzona z chęci do projektowania i tworzenia rzeczy pięknych i wyjątkowych. W kolekcjach znajdują się kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki z kamieni półszlachetnych przyozdobione pięknymi zawieszkami ze srebra o próbie 925 lub srebra pozłacanego 24-karatowym złotem.

Mamy pewność, że znajdziesz coś dla siebie lub stworzysz swoją unikatową biżuterię Jelly

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie