Kafito Polski

Podróżuję, bo mogę z PolskiBus.com

Wpis należy do
użytkownika:
media@polskibus.com
avatar
przejmij wpis »
Od początku działalności priorytetem PolskiBus.com jest umożliwienie przyjaznego i komfortowego podróżowania wszystkim Pasażerom. Jako pierwszy i jedyny przewoźnik autokarowy w Polsce realizujemy kursy z wykorzystaniem nowoczesnych autokarów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami. Ten unikalny atut w połączeniu z największą siatką połączeń krajowych, jak i zagranicznych daje jeszcze więcej możliwości do odkrywania uroków podróżowania bez barier. Podróżni z niepełnosprawnościami, mający trudności z poruszaniem się oraz pasażerowie, którzy na co dzień korzystają z wózków inwalidzkich, mogą odbyć komfortową i bezproblemową podróż korzystając z oferty PolskiBus.com.

Adres:

PolskiBus.com
al.iepodległości 18, 02-653 Warszawa
tel.: 703502504

Opis firmy

Większość autokarów we flocie PolskiBus.com jest niskopodłogowa, wyposażona w fotele z ułatwionym dostępem dla osób z trudnościami w chodzeniu oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które wymagają pozostania na nich przez całą podróż. O bezpieczeństwo w trakcie podróży dba odpowiednio przeszkolony zawodowy kierowca z wieloletnim doświadczeniem, który dba, aby podróż Pasażera z niepełnosprawnością była w pełni komfortowa.

Podróżowanie osób z niepełnosprawnością, zwłaszcza ruchową, nie jest łatwe. Liczne bariery architektoniczne sprawiają, że wiele osób rezygnuje z poznawania świata, a jeśli już muszą gdzieś pojechać, to raczej wybierają samochód. Uwielbiamy z mężem podróżować i „strzałem w dziesiątkę” jest dla nas PolskiBus.com, który daje możliwość podróżowania na wózku inwalidzkim zarówno aktywnym, jak i elektrycznym. Dzięki PolskiBus.com podróże naprawdę nie mają barier – mówi Olga Alaba, Miss Polski na Wózku 2013.

Olga Alaba wystąpiła w krótkim filmie zachęcającym osoby z niepełnosprawnościami do komfortowego podróżowania w ramach oferty i siatki połączeń PolskiBus.com. Film można obejrzeć na profilu PolskiBus.com w serwisie YouTube.com pod linkiem www.youtube.com/watch?v=CmTl29__uF0.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie