Kafito Polski

jetprime.pl

Wpis należy do
użytkownika:
Jet Prime
avatar
przejmij wpis »
Trener personalny to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce osiągnąć zadowalające efekty w pracy nad sobą. Klasyczny trening jest z pewnością dobry w przypadku dyscyplin drużynowych, chociaż nawet w takim przypadku spersonalizowany trening pozwala podnieść swoje możliwości jak również rewidować maksimum swej możliwości. Treningi spersonalizowane przybierają bardzo wiele różnorakich postaci. Niezależnie od wybranej dyscypliny znamiennym jest, żeby nasz coach był nie tylko specjalistom, ale również zapalonym pasjonatem. To właśnie z takich ludzi pasji składa się drużyna Prime. Scala ich nie tylko długoletnie doświadczenie sportowe, lecz także długotrwała przyjaźń. Sportowa pasja to jednakże nie wszystko. Prime to także zgodna filozofia życia – nieustanny rozwój oraz czerpanie szczęścia z otaczającego świata ponad miałką egzystencją. Dewiza życiowa teamu Prime brzmi: Po prostu ciesz się życiem!
WWW: http://www.jetprime.pl/treningi-personalne

Adres:

Siłownia Jet Prime

Opis firmy

Ruch oraz treningi to nie tylko determinanta zdrowia, lecz również piękno, tworzenie więzi i wielka pasja. Doskonałym tego przykładem jest team Prime. To wyjątkowej siły team – krąg kumpli o zróżnicowanych osobowościach i wspólnym celu. Zaczynali jako zwykli chłopacy a są rozpoznawalni jako ludzie czerpiący wszystko z życia. Dzisiaj każdy z nich to świetny trener personalny, który jest w stanie zarazić swą miłością do sportowego stylu życia.
Nadrzędną misją Prime jest w pierwszym rzędzie unaocznienie ludziom, iż trening jest stylem życia. Każdy trener personalny zajmuje się treningami nie tylko jako swą codzienną pracą, lecz również jako hobby. Specjalizując się w różnych dziedzinach tworzą wyspecjalizowany team.

Do oferowanych przez Prime usług zaliczymy: trening bokserski, treningi biegów na długim i krótkim dystansie, treningi kondycyjne jak i również treningi siłowe. Oprócz tego w Prime można odbyć również plan treningowy związany z rozwojem osobistym czy też motivation. Przy treningu nie mniej ważna jest odpowiednia dieta, dlatego też oferowana jest możliwość wykonania fachowego planu żywieniowego i wybranie jak najlepszej suplementacji. Wszystko to opracuje dla nas profesjonalny trener personalny. Skutkiem tego wszystko, co robimy jest mocno spersonalizowane. Możemy zatem mieć gwarant, iż będzie to dla nas zdrowe jak i skuteczne. Zaś trener, koncentrujący się na jednej osobie, jest w stanie przekazać z siebie maksimum.

Nie ma na co marnować czasu! Najlepiej wyzbyć się blokady emocjonalnej już dzisiaj i czym prędzej ruszyć do działania. Niezależnie od dotychczasowego doświadczenia z treningami nie trzeba obawiać się pierwszych treningów. Po to towarzyszy nam trener personalny, aby dobrać treningi do indywidualnego tempa i mocy. Nawet z pozoru trudny sparing bokserski, jako szkolenie z obszaru sztuk walki, jest doskonałą formą uprawiania sportu dla początkujących. Może to slogan, ale wystarczy tylko mieć minimum chęci.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie