Kafito Polski

Belleepoque.pl apartamenty Kraków, noclegi w Krakowie

Wpis należy do
użytkownika:
Belle Epoque Kraków
avatar
przejmij wpis »
Belle Epoque Apart Residence to luksusowe apartamenty w Krakowie, które zachwycają swoim niepowtarzalnym stylem i atmosferą. To 29 butikowych apartamentów, położonych w samym centrum miasta. Belle Epoque to jedyny swoim rodzaju aparthotel w Krakowie, który zapewnia swoim Gościom niezapomniane chwile oraz pełen komfort wypoczynku. Są to bowiem nie tylko apartamenty w Krakowie, ale także profesjonalna, skora do pomocy obsługa, na poziomie wyszkolonej kadry pracowników luksusowych hoteli oraz szereg atrakcji i usług dodatkowych. W budynku, oprócz apartamentów znajduje się także ministrefa relaksu, gdzie znajduje się sauna oraz siłownia. To także zaciszne, zielone podwórko, gdzie każdy z Gości może usiąść i odpocząć przy ulubionej książce lub filiżance dobrej kawy lub lampce wina. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, jakim są apartamenty Kraków! Kto raz odwiedzi Belle Epoque Apart Residence chce stale wracać! https://belleepoquekrakow.pl/
WWW: http://belleepoquekrakow.pl/

Adres:

Belle Epoque Apart Residence Kraków
Siemiradzkiego, 2, 31-137 Kraków
tel.: 126380212

Opis firmy

Apartamenty w Krakowie. Dwadzieścia dziewięć luksusowych wnętrz, niepowtarzalna atmosfera, profesjonalna obsługa i doskonała lokalizacja - tak w skrócie opisać można nasz obiekt, którym jest Belle Epoque Apart Residence Kraków.

Nasz aparthotel to nie tylko noclegi w Krakowie - to znacznie więcej! To miejsce, do którego chce się wracać. Każdy nasz apartament w Krakowie posiada swój własny niepowtarzalny charakter, ale wszystkie łączy specyficzny i wszechobecny duch historycznego luksusu. Zabytkowa kamienica, powstała w końcu XIX wieku, zachwycająca pięknymi zdobieniami, zarówno w środku jak i u fasady, a w niej prawie trzydzieści wyjątkowych wnętrz. Każdy nasz apartament Kraków to wysmakowane połączenie nowoczesności, luksusu oraz ducha historii i tradycji miasta. To nowoczesne sprzęty codziennego użytku, stylowe i eleganckie meble oraz gustowne dodatki rodem z epoki. Wszystko to tworzy niepowtarzalną, wyjątkowo atrakcyjną kompozycję, która sprawia, że apartamenty w Krakowie Belle Epoque to miejsce jedyne w swoim rodzaju!

!0 minut spokojnego spaceru - tyle wystarczy aby po wyjściu z budynku aparthotelu znaleźć się pod krakowskimi Sukiennicami. Do zabytkowej dzielnicy Kazimierz jak i do Zamku Królewskiego na Wawelu jest stąd natomiast zaledwie dwa kilometry.

Luksusowe apartamenty w Krakowie Belle Epoque zapraszają - zajrzycie na naszą stronę internetową i przekonajcie się, jak mogą wyglądać Apartamenty Kraków, w których nocleg to najczystsza przyjemność!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie