Kafito Polski

Opt Lasers - systemy laserowe od Tomorrow's System

Z Ł O T Y   W P I S
Liczba przejść
na stronę WWW: 1
Wpis należy do
użytkownika:
deduch
avatar
przejmij wpis »
Polski producent i dystrybutor systemów i modułów do laserów CNC. Firma produkuje zarówno własne urządzenia do grawerowania laserowego, jak i dostarcza części do urządzeń innych marek. Zastosowanie niebieskiego lasera w głowicach laserowych (laser heads) sprawia że dioda laserowa (laser diode) posiada lepsze parametry wiązki niż lasery innego rodzaju. Firma dostarcza pełne zestawy akcesoriów do wymiany głowicy, w tym kontrolery temperatury (tec controllers), czy moduły chłodzące (cooling modules).
WWW: http://optlasers.com

Adres:

Tomorrow's System sp. z o.o.
Okulickiego, 05-500 Piaseczno
tel.: +48 501 439 007

Opis firmy

Strona optlasers.com to anglojęzyczny sklep internetowy, w którym znajdziesz dziesiątki artykułów związanych z laserami do CNC (obróbki sterowanej cyfrowo).
Lasery CNC mogą znaleźć najróżniejsze zastosowania: urządzenia do grawerowania, drukarki 3d, lasery do cięcia różnego rodzaju materiałów - tektury, drewna, tworzyw sztucznych, metalu. Jednym z bardziej widowiskowych zastosowań laserów jest wypalanie wzorów i obrazów w drewnie. Szybko uzyska się precyzyjnie wykonaną efektowną wypalankę mogącą posłużyć jako szyld, ozdoba ścienna, element urządzenia (np. tarcza zegara).
Problemem dla osób niezorientowanych, a chcących rozpocząć biznes w sektorze usług CNC jest wybór rodzaju lasera. Lasery mają różne sposoby uzyskiwania wiązki, a także różne rodzaje wytwarzanego światła. Wpływa to na koszt wykonania systemu laserowego, jego wydajność, możliwość sterowania wiązką, sposób cięcia i tp. Do wielu zastosowań najwygodniejsze i najefektywniejsze okazują się lasery diodowe (diode laser) nazywane czasem półprzewodnikowymi (fiber laser) wykorzystujące światło niebieskie 445 lub 450 nm. Właśnie takie lasery oferuje polska marka Opt Lasers.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie