Kafito Polski

Opt Lasers - systemy laserowe od Tomorrow's System

Wpis należy do
użytkownika:
deduch
avatar
przejmij wpis »
Polski producent i dystrybutor systemów i modułów do laserów CNC. Firma produkuje zarówno własne głowice do grawerowania laserowego, jak i sprzedaje akcesoria do do różnego rodzaju lasrów CNC. Zastosowanie niebieskiego lasera w głowicach laserowych (laser heads) sprawia, że dioda laserowa (laser diode) posiada lepsze parametry wiązki niż lasery innego rodzaju. Firma dostarcza pełne zestawy akcesoriów do wymiany głowicy, w tym kontrolery temperatury (tec controllers), czy moduły chłodzące (cooling modules).
WWW: http://optlasers.com

Adres:

Tomorrow's System sp. z o.o.
Okulickiego, 05-500 Piaseczno
tel.: +48 501 439 007

Opis firmy

Strona optlasers.com to anglojęzyczny sklep internetowy, w którym znajdziesz dziesiątki artykułów związanych z laserami do CNC (obróbki sterowanej cyfrowo).
Lasery CNC mogą znaleźć najróżniejsze zastosowania: urządzenia do grawerowania, drukarki 3d, lasery do cięcia różnego rodzaju materiałów - tektury, drewna, tworzyw sztucznych, metalu.
Jednym z bardziej widowiskowych zastosowań laserów jest wypalanie wzorów i obrazów w drewnie. Szybko uzyska się precyzyjnie wykonaną efektowną wypalankę mogącą posłużyć jako szyld, ozdoba ścienna, element urządzenia (np. tarcza zegara).
Problemem dla osób niezorientowanych, a chcących rozpocząć biznes w sektorze usług CNC jest wybór rodzaju lasera. Lasery mają różne sposoby uzyskiwania wiązki, a także różne rodzaje wytwarzanego światła. Wpływa to na koszt wykonania systemu laserowego, jego wydajność, możliwość sterowania wiązką, sposób cięcia i tp. Do wielu zastosowań najwygodniejsze i najefektywniejsze okazują się lasery diodowe (diode laser) wykorzystujące światło niebieskie 445 lub 450 nm. Właśnie takie lasery oferuje polska marka Opt Lasers.

Głowice laserowe produkowane przez firmą charakteryzują się wysoką mocą (6w), długą żywotnością diody, ergonomicznym projektem wykorzystującym autorskie rozwiązania oraz łatwością instalacji na niemal dowolnym urządzeniu CNC. Polecamy szczególnie gotowe zestawy do adaptacji urządzeń CNC X carve oraz Stepcraft, gotowe do pracy od razu po montażu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie