Kafito Polski

Oprogramowanie dla firm i spółdzielni mieszkaniowych

Wpis należy do
użytkownika:
ddzioba
avatar
przejmij wpis »
Przedsiębiorstwo Informatyczne Etob-Res w Rzeszowie, specjalizuje się w dedykowanych systemach ERP dla firm produkcyjnych i spółdzielni mieszkaniowych. System Komadres to systemem wspomagający zarządzanie zasobami firm takich jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Prowadzi ewidencję definiowanej przez użytkownika infrastruktury spółdzielni, oraz prezentację wzajemnych powiązań w strukturze drzewa. Efektem wprowadzenia rozwiązania jest kompleksowy i zintegrowany system, dostosowany do bieżących potrzeb oraz przygotowany na dalszy rozwój poprzez skalowalność rozwiązania.
WWW: http://etobres.pl

Adres:

Przedsiębiorstwo Informatyki "ETOB-RES" Sp. z o.o.

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Informatyczne Etob-Res w Rzeszowie, specjalizuje się w dedykowanych systemach ERP dla firm produkcyjnych i spółdzielni mieszkaniowych.
System Komadres to systemem wspomagający zarządzanie zasobami firm takich jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Prowadzi ewidencję definiowanej przez użytkownika infrastruktury spółdzielni, oraz prezentację wzajemnych powiązań w strukturze drzewa.


Integracja kompletnego rozwiązania odbywa się poprzez procedury wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, wykonywane przez wyspecjalizowanych pracowników P.I. ETOB-RES Sp. z o.o. w ramach projektów wdrożeniowych obejmujących wszelkie obszary przyszłego systemu informatycznego od montażu okablowania poprzez uruchomienie i konfiguracje platformy sprzętów – systemowej aż po analizę potrzeb, konfigurowanie i parametryzowanie pracy systemu Komadres wraz ze szkoleniem przyszłych użytkowników.

Efektem wprowadzenia rozwiązania jest kompleksowy i zintegrowany system, dostosowany do bieżących potrzeb oraz przygotowany na dalszy rozwój poprzez skalowalność rozwiązania.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie