Kafito Polski

Plaza Hotel Kraków

Wpis należy do
użytkownika:
petithotel
avatar
przejmij wpis »
Plaza Hotel Kraków - to idealne, stylowe miejsce na twój nocleg w Krakowie, zlokalizowane niedaleko dzielnicy Kazimierz oraz rzeki Wisła. Ta cudowna lokalizacja i nasza duma to krakowskie Podgórze - modne i doskonale zlokalizowane w relacji do centrum Krakowa. Pełne klimatycznych kafefek, barów i restauracji, to idealna baza wypadowa do poznawania Krakowa. Tak oryginalny hotel w Krakowie może być tylko jeden - i tak właśnie jest. Próżno szukać podobnych lokali - takich, w których oprócz idealnej lokalizacji nie dopłacisz dlatego, ze chcesz przyjechać ze swoim pupilem. Nasz butikowy hotel Kraków proponuje także pyszne posiłki - nie tylko śniadania i brunche, ale także lunche, obiady, kolacje oraz pyszne drinki, piwa, wina i mocne alkohole. Posiadamy także świetnie przygotowaną i nowoczesną Salę Konferencyjną - dzięki temu Plaza to prawdziwy Business Hotel Kraków. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie poznacie nasze ceny oraz zobaczycie, jaki z nas doskonały hotel w Krakowie.
WWW: http://plazahotelkrakow.pl

Adres:

Plaza Hotel Kraków
Legionów Piłsudskiego 17, 30-509 Kraków
tel.: +48 690 624 251

Opis firmy

Szukasz perfekcyjnego miejsca, i nie wystarczy ci po prostu dowolny hotel w Krakowie? Rozumiemy to i stworzyliśmy hotel specjalnie dla Twoich potrzeb - to nasz oryginalny hotel Kraków, czyli Plaza Boutique. Zapraszamy na przyjazdy krótkie i długie, na noclegi z rodziną, solo czy z przyjaciółmi, na noclegi po imprezach, podczas biznesowych konferencji czy podczas szybkich wypadów do Krakowa.

Zapraszamy na pyszne posiłki w naszej hotelowej restauracji - proponujemy nie tylko śniadania, które napełnią Cię energią do poznawania Krakowa, ale także przepyszne obiady, brunche, lunche i kolacje. Nasze okna posiadają wyśmienite widoki, a za przyjazd ze swoim futrzanym ulubieńcem nie dopłacisz do pobytu ani grosza więcej.

Podstawa dla hotelu to jednak przede wszystkim odpowiednia lokalizacja - nasz hotel to Hotel Kraków Kazimierz lub Hotel Kraków Wisła - jednak nie Centrum. To celowa decyzja - bardzo modna dzielnica, jaką jest krakowskie Podgórze tętni życiem pomiędzy swoimi kafejkami, barami i restauracjami, przecina ją Wisła, a historyczna dzielnica Kazimierz oraz Rynek Główny są w odległości bliskiego spaceru od Plaza Boutique Hotel Kraków.

Nasz butikowy Hotel Kraków zachwyci Cię także wystrojem wnętrz - wszystkie świeże i przygotowane w bliskiej współpracy z profesjonalnymi dekoratorami wnętrz dla idealnej atmosfery podczas Twojego noclegu w Krakowie.

Posiadamy pokoje hotelowe dla dwóch, trzech, czterech i więcej osób - dopasujemy się w sam raz do Twojego wyjazdu. W okolicy są dostępne wygodne rozwiązania parkingowe.

Zapraszamy do Plaza Boutique - to wyjątkowy butikowy hotel Kraków który musisz odwiedzić, żeby zrozumieć. Zajrzyj także na naszą, równie oryginalną i stylową stronę internetową aby dowiedzieć się więcej!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie