Kafito Polski

BEST-RENT24

Wpis należy do
użytkownika:
Best-Rent24
avatar
przejmij wpis »
BEST-RENT24 to wypożyczalnia samochodów gdańsk, która oferuje różnorodny wybór aut klasy A, B, C i D. Nasza wypożyczalnia samochodów gdańsk najtaniej zaoferuje profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do naszego klienta. Wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko to oferta także podstawianie aut tam gdzie tego potrzebujesz. Zapraszamy do zapoznania się z modelami Aut na naszej stronie. Po Naszej stronie zapewniamy indywidualne podejście do klienta, samochody które są w Bardzo Dobrym stanie technicznym.
WWW: http://www.best-rent24.pl

Adres:

BEST RENT 24 Investnor Radosław Kowalczyk
Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
tel.: 735747474

Opis firmy

Specjalnością naszej firmy Best-Rent24 jest wynajem aut – Gdańsk, lotnisko im. Lecha Wałęsy to punkt, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli tylko potrzebny jest samochód do wygodnej podróży. Wygodny i tani wynajem aut – Gdańsk.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako wypożyczalnia samochodów i oferujemy pełną i profesjonalną obsługę. Rozbudowana flota samochodów z bogatym wyposażeniem, ekonomicznymi silnikami wysokoprężnymi, atrakcyjne ceny oraz proste i dogodne warunki wynajmu to nasze główne zalety.

Klienci są dla nas najważniejsi. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony z tego, co możemy zaoferować i mamy nadzieję, że dzięki temu dołączą Państwo do grona naszych klientów. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie