Kafito Polski

Ekskluzywne doniczki ogrodowe duże

Wpis należy do
użytkownika:
beata36
avatar
przejmij wpis »
Donice w różnym stylu i wyszukanym asortymencie, do biur, hoteli, restauracji, obiektów użyteczności publicznej jak i przydomowych ogrodów Misją naszej firmy jest wprowadzanie harmonii, natury i piękna do najbliższego otoczenia człowieka. Nasze działania i poszukiwania zaprowadziły nas tam, gdzie liczy się jakość, rzetelność, życie w zgodzie z naturą w harmonii i pięknie. Dzielimy się z Państwem wszystkim tym, co sami uznajemy za wartościowe i rozwojowe. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i firm, które poszukują ciekawych produktów do wystroju swoich wnętrz i ogrodów. Produkty nasze sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej jak galerie, hotele, restauracje. Urzekają swym kształtem i niepowtarzalnym pięknem, mogą również być ozdobą ogrodu, balkonu, oranżerii.
WWW: http://donice-meble.pl/pl

Adres:

Zone Pots Beata Warlikowska
Stary Toruń, Ul Jaśminowa 19, 87-134 Z3awieo Wielka
tel.: 691 991 703

Opis firmy

Serdecznie witamy w sklepie donice-meble.pl, wyjątkowym miejscu które oferuje szeroką gamę produktów wykonanych z nowoczesnych materiałów, niezwykle trwałych i odpornych zarówno na uszkodzenia chemicznie, jak i mechanicznie, cechujących się wysoką odpornością na zarysowanie czy ścieranie oraz praktycznie zerową nasiąkliwość, dzięki czemu są odporne na zamarzanie i pękanie.

Nasze donice wyróżnia nowoczesny design co sprawia, iż stanowią wyrazistą dekorację przestrzeni. Prezentujemy donice we wszystkich możliwych rodzajach, kształtach, kolorach i wielkościach. Co więcej w donicach tych rosną nie tylko kwiaty jednoroczne jak się ogólnie przyjęło, ale również cała paleta przeróżnych gatunków roślin wieloletnich. Nasze donice to praktyczne przedmioty umożliwiające prezentację roślin każdej wielkości. Nasze donice to” kropka nad i”, subtelny dodatek, który pozwoli wyróżnić mieszkanie lub ogród na tle sąsiadów. W naszym sklepie odnajdziesz także niecodzienne dekoracje takie jak kominki ogrodowe czy fontanny. Jednym słowem wszystko co zainteresuje osobę urządzającą przestrzeń w gustownym stylu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie