Kafito Polski

Kuchnie na wymiar Katowice

Wpis należy do
użytkownika:
kuchniezklasa
avatar
przejmij wpis »
Kuchnie na wymiar Katowice to kuchnie z klasą. Działamy na terenie miasta Katowice. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Specjalizujemy się w meblach kuchennych na wymiar jak również w meblach do salonu, sypialni czy łazienki. Jesteśmy firmą innowacyjną, otwartą na wszelkie nowatorskie rozwiązania. W związku z tym, wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych akcesoriów meblowych, systemów i okuć, stale poszerzamy swoja działalność o nowe formy przestrzenne, mając na uwadze trendy obowiązujące w naszej branży. Wszystko po to, by korzystanie z naszych mebli kuchennych, łazienkowych czy mebli garderobianych było wygodne i funkcjonalne, a same produkty miały ładny, estetyczny wygląd, spełniający Twoje oczekiwania.
WWW: http://kuchniezklasa.pl/

Opis firmy

Kuchnie na wymiar Katowice – O nas

Kuchnie na wymiar Katowice od początku istnienia zajmuje się projektowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju mebli i kuchni na wymiar zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkujemy meble i kuchnie na wymiar charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością, a także wysokim walorem estetycznym. Zapewniamy własny transport oraz montaż jak również darmową wycenę. Mając na uwadze ciągły rozwój naszej firmy systematycznie uczestniczymy w szkoleniach i prezentacjach produktów firm, z którymi współpracujemy.

Misją i celem naszej firmy Kuchnie z Klasą Katowice, od samego początku działalności, jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości oraz zaspakajanie ich potrzeb i różnorakich fantazji.

Jesteśmy firmą innowacyjną, otwartą na wszelkie nowatorskie rozwiązania. W związku z tym, wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych akcesoriów meblowych, systemów i okuć, stale poszerzamy swoja działalność o nowe formy przestrzenne, mając na uwadze trendy obowiązujące w naszej branży. Wszystko po to, by korzystanie z naszych mebli kuchennych, łazienkowych czy mebli garderobianych było wygodne i funkcjonalne, a same produkty miały ładny, estetyczny wygląd, spełniający Twoje oczekiwania.

Jak wygląda proces realizacji
OCZEKIWANIA I POTRZEBY
Poznajemy Twoje oczekiwania i potrzeby, by móc określić odpowiedni styl, sposób wykonania i konstrukcję mebli.
Inspiracja
Wzajemnie się inspirujemy, by móc stworzyć unikalny mebel, wykorzystując tym samym pełen potencjał projektów pod wymiar.
POMIARY
Robimy pomiar i opracowujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania, by nowe umeblowanie tworzyło harmonię z wnętrzem.
PREZENTACJA PROJEKTU
Na kolejnym spotkaniu pokażemy Ci projekt, jaki przygotowali nasi architekci po uwzględnieniu wszystkich Twoich sugestii.
PODPISANIE UMOWY
Gdy zatwierdzisz projekt, możemy przystąpić do podpisania umowy. Ustalimy również dokładny termin montażu.
REALIZACJA
Nasi pracownicy rozpoczynają faktyczną realizację naszych wspólnych wizji, by już za kilka tygodni przystąpić do montażu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie