Kafito Polski

Skinlogica

Wpis należy do
użytkownika:
worlchadlundco1973
avatar
przejmij wpis »
Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia, to zespół profesjonalistów posiadających certyfikaty uprawniające do świadczenia usług z zakresu kosmetologii i laseroterapii na sprawdzonym, atestowanym sprzęcie. Personel Skinlogica precyzyjnie dobiera metody i dostępne zabiegi do potrzeb pacjentów. Zaufaj naszemu doświadzeniu, dla którego nie są tajemnicą najnowsze dokonania medycyny estetycznej. Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia jest miejscem dla wszystkich, którzy chcą wpłynać na swój wygląd, samopoczucie i komfort życia. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest dla nas bardzo ważnekwestią honorową!. Wiemy, że tylko szczera chęć pomocy i więź między pacjentem oraz poznanie jego potrzeb jest kluczem do sukcesu i jedyną drogą do osiągnięcia wspólnego celu. Masz szansę zrealizować swoje marzenia oddając się w ręce doświadczonych kosmetologów, dietetyków i lekarzy medycyny estetycznej. Znajdziesz Nas we Wrocławiu i Lesznie.
WWW: http://skinlogica.pl/

Adres:

Skinlogica

Opis firmy

Mamy w ofercie szeroki wachlarz zabiegów zdrowotno - upiększających nie tylko dla kobiet jak i. W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów, każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją i szczegółowym wywiadem medycznym. Dbamy o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony z usługi.

W Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia stawiamy na doświadczenie. Nasz zespół tworzą jedynie profesjonalni i wykształceni specjaliści z certyfikatami.
Wejdź na https://www.skinlogica.pl/ i umów się na darmową konsultację przed jednym z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polecamy konsultacje dietetyczne i pakiety „Młoda mama”, dzięki którym młode mamy bardzo szybko wracają do do optymalnej formy po ciąży.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie