Kafito Polski

Ramka PR

Wpis należy do
użytkownika:
karinagrygielska@ramkapr.pl
avatar
przejmij wpis »
Agencja PR - skuteczne zarządzanie informacją, wspieranie Klientów w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, tworzenie planów działań marketingowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta. Współpracujemy z agencjami Public Relations, wspomagając obsługę ich Klientów, mamy też doświadczenie w bezpośrednich działaniach związanych z komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, organizowaniem eventów, kreowaniem treści informacji prasowych, opisów wdrożeń oraz kwartalników firmowych.
WWW: http://www.ramkapr.pl

Adres:

Ramka PR Karina Grygielska
Winnicy 8, 05-082 Stare Babice
tel.: 601369597

Opis firmy

Ramka PR od kilkunastu lat dba skuteczne zarządzanie informacją, wspierając swoich Klientów w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, co pośrednio przekłada się na sprzedaż. Poprzez plan działań marketingowych dostosowany do potrzeb i oczekiwań Klienta, Ramka PR doradza jak skupiać uwagę odbiorców, cieszyć się zaufaniem i wzbudzać pozytywne emocje.
Public Relations i dziennikarstwo to nasza pasja od kilkunastu lat, którą nieustannie rozwijamy w ramach współpracy z ekspertami i profesjonalistami z branży. Współpracujemy z agencjami Public Relations, wspomagając obsługę ich Klientów, mamy też doświadczenie w bezpośrednich działaniach związanych z komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, organizowaniem eventów, kreowaniem treści informacji prasowych, opisów wdrożeń oraz kwartalników firmowych.
Jesteśmy też dziennikarzami, piszemy zarówno do serwisów internetowych, jak i gazet (Gazeta Wyborcza, Ziemia Kaliska, Polityka, Gazeta Babicka, Goniec Babicki, Kurier Izabeliński).
Współtworzymy też Fundację Nasze Szczęścia, gdzie specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń, eventów oraz w promocji i kumunikacji zajęć dla dzieci i warsztatów dla rodziców.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie