Kafito Polski

Salvena

Wpis należy do
użytkownika:
Salvena
avatar
przejmij wpis »
Firma Salvena zajmuje się kontraktową produkcją kosmetyków, wyrobów medycznych i suplementów diety na zlecenie swoich klientów. Oznacza to, że jeśli chcesz zostać właścicielem nowej marki kosmetyków lub suplementów, ale nie dysponujesz możliwościami do jej stworzenia, jak choćby parkiem technologicznym, w którym mógłbyś produkować swoje specyfiki, Salvena jest wówczas doskonałym rozwiązaniem. Możesz zlecić jej stworzenie takiego produktu od A do Z: od opracowania jego składu, przez testy jakościowe, po wybór opakowania aż po wprowadzenie produktu na rynek.
WWW: http://www.salvena.pl/

Adres:

Salvena
ul. Piłsudskiego 3, 32-050 Skawina
tel.: 12 256 10 52

Opis firmy

Produkcja kosmetyków

Oferta Salveny to między innymi kontraktowa produkcja kosmetyków, takich jak kremy, balsamy, olejki, żele, emulsje, produkty przeznaczone do kąpieli i pod prysznic, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, do higieny intymnej, a nawet kosmetyki dla dzieci. Salvena oferuje opracowanie receptury takiego produktu według wytycznych klienta i odgórnych standardów, a także z uwzględnieniem przeznaczenia kosmetyku. Produkcja kosmetyku to nie tylko jego wytworzenie, ale i przygotowanie kompleksowej dokumentacji, niezbędnej do tego, aby ubiegać się o wypuszczenie produktu do obiegu. Salvena pomoże ci także wybrać najlepsze opakowanie dla twojego kosmetyku, zajmie się etykietowaniem i uwzględni w tym procesie informacje, które muszą zostać zawarte na tego typu produktach.

Produkcja wyrobów medycznych

Salvena specjalizuje się także w kontraktowej produkcji wyrobów medycznych. Jeśli chcesz zaistnieć z nową marką na tym rynku, zgłoś się do Salveny i omów warunki współpracy. Dowiesz się, co firma może dla ciebie zrobić i co obejmuje produkcja wyrobów medycznych na zlecenie. Stworzenie receptury, zakup i magazynowanie opakowań, etykietowanie, badania jakości – to tylko część tego procesu, w którym wspiera cię Salvena.

Po szczegóły firma zaprasza na swoją stronę internetową salvena.pl. Można też dowiedzieć się więcej, dzwoniąc pod numer kontaktowy 12 256 10 52 lub 575 601 065 albo wysyłając zapytanie na adres e-mailowy biuro@salvena.pl.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie