Kafito Polski

tłumacztomaszówmazowiecki

Wpis należy do
użytkownika:
tłumacztomaszówmazowiecki
avatar
przejmij wpis »
Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielski, tłumaczenia ustne na spotkaniach i prezentacjach, prowadzenie rozmów telefonicznych w imieniu klienta a także kursy języka angielskiego, m. in. z zakresu Business English. Przygotowujemy również słuchaczy do egzaminów państwowych oraz egzaminów Cambridge (FCE, CAE i inne) Każde tłumaczenie wyceniane jest indywidualnie, bezpłatne w oparciu o stronę rozliczeniową 1800 zzs. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, w zależności od czasu współpracy
WWW: http://tlumaczeniatomaszow.wordpress.com/

Adres:

Tłumaczenia i kursy języka angielskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Opis firmy

Potrzebujesz tłumaczenia pisemnego, tłumaczenia ustnego na spotkaniu biznesowym bądź pomocy w zakresie przeprowadzenia rozmowy telefonicznej? Zapraszam do współpracy. Oferuję konkurencyjne stawki, zwłaszcza dla klientów decydujących się na stałą współpracę.
Oferta tłumaczeń ustnych kierowana jest do mieszkańców poniższych miast:
Tomaszów Mazowiecki
Rawa Mazowiecka
Piotrków Trybunalski
Opoczno

Tłumaczę teksty z języka angielskiego na polski oraz w odwrotnej kombinacji. W razie potrzeby konsultuję niejasności w tekstach źródłowych z klientami.

Tłumaczenia można zamówić przesyłając dokumenty na adres kontakt@portalingua.pl. Każdorazowo przed potwierdzeniem zlecenia otrzymają Państwo bezpłatną wycenę.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie