Kafito Polski

Midea-Polska

Wpis należy do
użytkownika:
Midea-Polska
avatar
przejmij wpis »
Midea jest jedną z 10 marek w kategorii AGD w Grupie Midea – wiodącej świtowej firmie technologicznej zajmującej 312. miejsce w rankingu Global Fortune 500, edycja 2019. Działalność Grupy Midea to nie tylko segment AGD, ale także inne ważne filary, jak klimatyzacja, robotyka, automatyka przemysłowa, inteligentne rozwiązania do domu (smart home) oraz internet rzeczy (IoT). Wszystkie działania biznesowe Grupy Midea łączy jedno wspólne credo: #HumanizinTechnology („Humanizacja techniki”). W segmencie AGD Midea wyróżnia się najbardziej wszechstronnym portfolio produktowym w branży, specjalizując się m.in. w klimatyzacjach, chłodnictwie, pralnictwie, urządzeniach kuchennych czy małym AGD. Celem grupy jest zapewnianie przyjaznych rozwiązań zorientowanych na potrzeby konsumenta i rozwiązujących codzienne problemy.
WWW: http://midea-polska.pl

Opis firmy

Midea jest jedną z 10 marek w kategorii AGD w Grupie Midea – wiodącej świtowej firmie technologicznej zajmującej 312. miejsce w rankingu Global Fortune 500, edycja 2019. Działalność Grupy Midea to nie tylko segment AGD, ale także inne ważne filary, jak klimatyzacja, robotyka, automatyka przemysłowa, inteligentne rozwiązania do domu (smart home) oraz internet rzeczy (IoT). Wszystkie działania biznesowe Grupy Midea łączy jedno wspólne credo: #HumanizinTechnology („Humanizacja techniki”).
W segmencie AGD Midea wyróżnia się najbardziej wszechstronnym portfolio produktowym w branży, specjalizując się m.in. w klimatyzacjach, chłodnictwie, pralnictwie, urządzeniach kuchennych czy małym AGD. Celem grupy jest zapewnianie przyjaznych rozwiązań zorientowanych na potrzeby konsumenta i rozwiązujących codzienne problemy.
Midea posiada 34 centra produkcyjne i ponad 150 tys. pracowników w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie i osiągnęła ponad 39,5 mld USD obrotu w 2018 r. 28 centrów innowacji i nieustanne inwestycje w rozwój działów badawczo-rozwojowych zaowocowały ponad 50 tys. patentów.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie