Kafito Polski

CustomZole

Wpis należy do
użytkownika:
customzole
avatar
przejmij wpis »
CustomZole to firma działająca w niszowej branży produkcji desek opalanych z wykorzystaniem specjalistycznej metody rodem z dalekiej Japonii. Mowa o Shou Sugi Ban, czyli takiej pracy nad drewnem, w wyniku której otrzymujemy unikalne, wysoce estetyczne dzieło, jak i produkt o wzbogaconych walorach użytkowych. Co to oznacza w praktyce? Shou Sugi Ban to w rzeczywistości alternatywna metoda impregnacji drewna. Polega na specjalnym opalaniu desek, w wyniku którego są one mniej podatne na działanie szkodników i grzybów, szkodliwych promieni ultrafioletowych wilgoci oraz innych niesprzyjających warunków atmosferycznych. Drewno zabezpieczone w ten sposób jest trwalsze, co z kolei wpływa na niższe koszty utrzymania ścian, podłóg czy elewacji z nich wykonanej. Rzadziej bowiem trzeba przeprowadzać na nich prace konserwujące.
WWW: http://www.customzole.pl

Adres:

CustomZole
ul. Szkolna 10, 32-250 Charsznica
tel.: 505088625

Opis firmy

Nie sposób nie wspomnieć o walorach wizualnych tak powstałych desek. Ze względu na fakt, że proces opalanie drewna metodą Shou Sugi Ban nie jest zautomatyzowany, każda deska jest niepowtarzalna, piękna w swojej unikalności, pełna odcieni i oryginalnych słojów. Meble wykonane z wypalonych w ten sposób desek są fantastyczną ozdobą każdego wnętrza, tak klasycznego, jak nowoczesnego.

Aby uzyskać zarówno piękny, jak i funkcjonalny produkt, konieczne jest doświadczenie, precyzja praca, doskonała znajomość techniki. Nie każdy, kto praktykuje Shou Sugi Ban, jest w tym mistrzem. CustomZole to jednak lider w branży, o czym świadczy najwyższa jakość powstających tam dzieł. W firmie pracują profesjonaliści i pasjonaci, którzy starają się wprowadzić na rynek wyrobów drewnianych nutę innowacyjności. Czerpią z tradycji japońskiej, a jednocześnie wpisują się w europejskie nowoczesne standardy. Do każdego zamówienia pracownicy firmy podchodzą z olbrzymi zaangażowaniem i troską o każdy szczegół. Zyskują w ten sposób rzesze zadowolonych klientów w Polsce i za granicą.

Dowiedz się więcej, wchodząc na customzole.pl lub kontaktując się z firmą:

Miechów-Charsznica, ul. Szkolna 10

tel. +48 505 088 625
e-mail: info@customzole.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie