Kafito Polski

La Dentica

Wpis należy do
użytkownika:
La Dentica
avatar
przejmij wpis »
Czy jesteś w 100 procentach zadowolony ze swojego uśmiechu? Jeśli chcesz coś w nim zmienić, możesz skorzystać z usług Specjalistycznego Centrum Stomatologii Estetycznej La Dentica w Krakowie. Oferta tego miejsca jest dla ciebie, jeśli potrzebujesz drobnej korekty, jak również wówczas, gdy przydałaby ci się totalna metamorfoza uśmiechu. Lekarze stomatolodzy z La Dentica specjalizują się w tego typu zabiegach i są doskonali w swoim fachu, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii od zadowolonych pacjentów.
WWW: http://www.ladentica.com.pl/

Adres:

Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej La Dentica
ul. Grzegórzecka 67C/U1, 31-559 Kraków
tel.: 502 051 855

Opis firmy

Korekta uśmiechu

Jednym z najczęstszych problemów estetycznych w jamie ustnej są przebarwienia zębów, które sprawiają, że nasz uśmiech niewiele wspólnego ma z bielą. Jest na to proste rozwiązanie w postaci wybielania. Najlepsze efekty przynosi wybielanie w gabinecie stomatologicznym lub w domu, ale pod kontrolą lekarza (tzw. wybielanie nakładkowe). Efekty są trwałe i bardzo satysfakcjonujące. Oprócz tego, w ramach korekcji uśmiechu, warto zdecydować się na licówki, które maskują przebarwienia, a nawet mogą zmodyfikować kształt zęba czy zasłonić nieestetyczną przerwę w uzębieniu. La Dentica poleca także uzupełnienia protetyczne i ortodoncję, poprzez którą możliwe jest wyleczenie wszelkich wad zgryzu u dzieci i u dorosłych.

Metamorfoza uśmiechu

Dla tych, dla których drobna korekta wyglądu uzębienia to za mało proponuje się kompleksowy lifting stomatologiczny. To szereg zabiegów, których efektem jest całkowita przemiana uśmiechu na bardziej estetyczny. Co ważne, wszystko w ramach takiego liftingu odbywa się w sposób bezinwazyjny, czyli bez użycia skalpela. W La Dentica dbają bowiem nie tylko o wygląd zębów i dziąseł, ale także o zdrowie pacjenta i jego bezpieczeństwo. Zanim zdecydujesz się na metamorfozę, zostanie ci przedstawiony dokładny plan leczenia, a po przeprowadzonych zabiegach otrzymasz na nie dwuletnią gwarancję.

Zanim przystąpisz do zabiegów stomatologii estetycznej, możesz skorzystać z leczenia zębów: endodoncji, periodontologii czy chirurgii. Zadzwoń pod numer 502 051 855 lub napisz na recepcja@ladentica.eu i umów się na pierwszą wizytę.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie