Kafito Polski

Zasuwa nożowa, przepustnice i inna armatura przemysłowa - CMO

Wpis należy do
użytkownika:
TechnikAMT
avatar
przejmij wpis »
Zasuwy nożowe CMO wyróżnia wysoka jakość wykonania, a także możliwość dostosowania uszczelnień oraz dysków do potrzeb klienta zależnie od medium. Jest to doskonałe rozwiązanie do odcięcia przepływu, ale także regulacji. Nasze doświadczenie w wielu instalacjach pozwala dostosować rozwiązanie tak, aby spełniało oczekiwania techniczne w optymalnej cenie. Dostępne sa rozwiązania obustronnie szczelne oraz jednostronnie szczelnie, która jest czesto używana jako zasuwa nożowa do ścieków. Zasuwy często potocznie są nazywane od użycia np. zasuwa kanalizacyjna czy zasuwa wodociągowa. Do automatyzacji pracy takich zasuw wykorzystywane są napędy elektryczne oraz pneumatyczne. Na prośbę klienta nasz serwisant kompletuje zasuwy nożowe z napędem elektrycznym lub pneumatycznym. Rozmiary zasuw sa określane np. DN200. Zakres wymiarowy zaczyna się od małych DN20 nawet do DN1600 i wiecej. Choć najpopularniejszymi rozmiarami są takie zasuwy jak DN100, DN150 czy DN200.
WWW: http://cmo.polinski.com.pl/

Opis firmy

Zasuwa nożowa doskonale sprawdzi się do odcinania przepływu, a przepustnica czy zawór motylkowy do dokładnej kontroli ilości przepływu medium. Idealnym zastosowaniem armatury przemysłowej są instalacje wodne, a także przy medium sypkim. Najczęściej wykorzystywana jest zasuwa nożowa do ścieków, najlepszym rodzajem do tego typu medium jest użycie jednostronnie szczelnie. Rozmiary zasuw nożowych rozpoczynają się od najmniejszych DN20 nawet do DN1600, a nawet większych. Jednak najpopularniejszymi są DN50, DN100, DN150 czy DN200.
Zasuwa nożowa służy do 100% odcięcia przepływu medium np. wody, bądź do regulacji przepływu, ale wtedy jest często montowany napęd elektryczny lub pneumatyczny. Taka zasuwa nożowa z napędem jest idealnym rozwiązaniem przy automatyzacji, a napęd pozwala na nieograniczone możliwości odnoście kontroli procesu. W naszej ofercie znajdą państwo zasuwy nożowe do ścieków, a inaczej nazywane „zasuwa wodociągowa” czy „zasuwa kanalizacyjna".

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie