Kafito Polski

Instytut Rozwoju Energetyki

Wpis należy do
użytkownika:
Instytut Rozwoju Energetyki
avatar
przejmij wpis »
IRE – Instytut Rozwoju Energetyki – działa na polskim rynku od 7 lat. Firma specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowym doradztwie energetycznym, które oferuje przedsiębiorcom. Podejmując współpracę z Instytutem, można skutecznie obniżyć rachunki za prąd praktycznie w każdej firmie. Doradztwo energetyczne daje pozytywne rezultaty w postaci wyraźnych oszczędności finansowych ze względu na doświadczony zespół ekspertów, doradców i techników, który tworzy IRE. By móc cieszyć się niższymi rachunkami za pobór energii, wystarczy na początek przesłać fakturę za dystrybucję prądu na e-mail Instytutu: kontakt@ire.info.pl.
WWW: http://ire.info.pl/

Adres:

Instytut Rozwoju Energetyki
Ul. Orzechówka 45, 32-300 Olkusz
tel.: Olkusz

Opis firmy

Profesjonalne doradztwo nie kończy się wyłącznie na udzieleniu dobrych rad. Eksperci podejmują się wielu działań, by przedsiębiorca mógł ostatecznie płacić o wiele niższe rachunki za prąd. W ramach doradztwa można liczyć na pomoc w zakresie m.in. zmiany sprzedawcy energii na tego, który zagwarantuje bezpieczne warunki umowy, niższe koszty i stabilną stawkę. Wszystko zaś zaczyna się od fachowej analizy indywidualnego punktu poboru energii w danej firmie. Na podstawie zebranych informacji doradcy doskonale zorientują się, jakiego rodzaju opłat w danym przypadku można uniknąć i jakie podjąć działania optymalizacyjne, by przedsiębiorca nie przepłacał.

Oprócz bezpłatnego doradztwa energetycznego Instytut proponuje również fachową pomoc związaną ze zmianą dostawcy gazu. Nierzadko firmy decydują się na ofertę, która wydaje się być najbardziej atrakcyjna pod względem finansowym. Jednak w praktyce ze względu na niekorzystne warunki umowy opłaty za gaz mogą być wysokie. Instytut pomaga wykryć takie niuanse i uwzględnić zasadnicze kwestie przy zmianie dostawcy gazu.

Firma ta trudni się także w dostawie i montażu fotowoltaiki, mając już w swoim portfolio 20 tysięcy zrealizowanych zamówień. IRE zapewnia również pomoc wszystkim osobom, które ubiegają się o dotacje bądź też chcą skorzystać z ulgi podatkowej na panele fotowoltaiczne. Z przedstawicielem Instytutu można skontaktować się także telefonicznie pod numerem telefonu 720 708 594, osobiście w siedzibie firmy (ul. Orzechówka 45, 32-300 Olkusz), bądź też wysyłając swoje zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego online.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie