Kafito Polski

Bram-Bud

Wpis należy do
użytkownika:
slawek
slawek
przejmij wpis »
Firma BRAM-BUD specjalizuje się w produkcji oraz montażu bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Priorytetem naszego działania jest przedw szystkim jakość wykonania, szybkie terminy realizacji oraz niezawodny serwis. Kładziemy niacisk na komfort oraz bezpieczeństwo naszych produktów. Dowolność i różnorodność rozwiązań oraz bogata gama kolorów to cechy oferty BRAM-BUD, które klienci cenią sobie najbardziej. Udzielamy pisemnej 24 miesięcznej gwarancji na bramę segmentową. Gwarancja jest ważna nawet w przypadku samodzielnego montażu. Bramy dostarczamy w każde miejsce w kraju za symboliczną opłatą.
WWW: http://bram-bud.com

Adres:

Bram-Bud
Słupiec 94 B, 28-232 Lubnice
tel.: 667-521-667

Opis firmy

W zależności od rodzaju oraz charakteru zastosowanych rozwiązań, każdy może dostosować wygląd bramy do swoich ndywidualnych potrzeb. Nasza wykwalifikowana kara doradców handlowych służy wszelka pomocą w doborze najlepszego rozwiązania z punktu widzenia technicznego i estetycznego. Zapewniamy profesjonalny transport oraz montaż produktów na terenie całego kraju przez wykwalifikowana kadrę monterską, dziękiczemu nasze bramy cieszą sie długoletnim i niezawodnym funkcjonowaniem.

Kupując u nas masz pewność że kupujesz markową bramę.

Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie i funkcjonalności oraz satysfakcji klienta a nie na ilości sprzedanego towaru.

W swojej ofercie posiadamy automatykę CAME i BFT do bram garażowych segmentowych i przemyslowych jak również automatykę do bram wjazdowych dwuskrzydłowych, przesuwnych dostepne na naszych aukcjach, części zamienne i akcesoria do bram segmentowych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie