Kafito Polski

Kodum

Wpis należy do
użytkownika:
Kodum
avatar
przejmij wpis »
Zajmujemy się przede wszystkim programowaniem. Piszemy aplikacje, skrypty oraz makra, spełniające potrzeby naszych klientów. Praca nad każdym zamówieniem trwa do momentu, kiedy nasz klient jest w pełni usatysfakcjonowany. Przeprowadzamy także audyty bezpieczeństwa IT (w tym testy penetracyjne itd) Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie IT (w tym na styku IT i finansów), usługi odzyskiwania danych oraz serwis (konserwujemy i naprawiamy komputery od strony zarówno samego sprzętu, jak i oprogramowania).
WWW: http://kodum.pl

Opis firmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą założoną przez ludzi dla ludzi. Doświadczenie zbierane przez wiele lat w różnych miejscach pracy pozwoliło nam zobaczyć, czego zwykle w nich brakuje: powtarzalne czynności wykonywane manualnie, podczas gdy z powodzeniem mógłby je wykonywać komputer; wykorzystywanie uniwersalnych narzędzi do specjalistycznych zadań, co niepotrzebnie komplikuje pracę, oraz podobne tego typu przypadki były naszą codziennością. My postanowiliśmy zrobić to mądrzej - do it smarter. Wiemy, jak ważne jest obecnie sprawnie działające zaplecze IT, dlatego chcemy pomóc innym w poprawie użyteczności środowiska IT wspierajacego funkcjonowanie każdej działalności. Jesteśmy przekonani, że takie działania przyczynią się do zwiąkszenia wydajności pracy, a w konsekwencji minimalizacji kosztów.

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim programowaniem. Piszemy aplikacje, skrypty oraz makra, spełniające potrzeby naszych klientów. Praca nad każdym zamówieniem trwa do momentu, kiedy nasz klient jest w pełni usatysfakcjonowany.

Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie IT, usługi odzyskiwania danych oraz serwis (konserwujemy i naprawiamy komputery od strony zarówno samego sprzętu, jak i oprogramowania). Przeprowadzamy także audyty bezpieczeństwa IT.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie