Kafito Polski

Internetowy sklep z odzieżą skórzaną - Skóral

Wpis należy do
użytkownika:
winerua
avatar
przejmij wpis »
Polska marka zajmująca się produkcją wyrobów skórzanych - głównie odzieżą. W naszej ofercie znajdziemy kurtki skórzane damskie oraz kurtki skórzane damskie - klasyczne, takie jak ramoneska czy pilot, ale również oryginalne projekty firmy Skóral. Zajmujemy się również szyciem akcesoriów skórzanych, takich jak mat skórzanych, podkładek skórzanych na biurko, poduszek / podnóżków skórzanych. Szyjemy tylko i wyłącznie z wysoko jakościowej skóry. Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją. Zapraszam do naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego przy ulicy Dietla 33 w Krakowie.
WWW: http://sklep.skoral.com

Adres:

Skóral
Dietla 33, 31-062 Kraków
tel.: 12 423 12 20

Opis firmy

Prezentujemy nasz sklep z odzieżą skórzaną – firmy Skóral z Krakowa. Projektujemy i szyjemy kurtki skórzane, płaszcze, kożuchy oraz akcesoria skórzane do Twojego biura. Wykonujemy odzież tylko i wyłącznie z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Dajemy gwarancję satysfakcji do każdego naszego produktu.

Firma Skóral powstała w 1979 roku w Krakowie i zajmuje się projektowanie i produkcją wysokiej jakości odzieży skórzanej.
W naszej ofercie znajdą Państwo kurtki skórzane damskie i męskie, płaszcze oraz kożuch jak również inną skórzaną odzież.

Zapraszamy gorąco do naszego sklepu internetowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zamawianie kurtek, płaszczy i kożuchów na wymiar - gwarantujemy pełną satysfakcję.

.
Sklep z odzieżą skórzaną zajmuje się projektowaniem i szyciem produktów ze skóry naturalnych takich jak ramoneski skórzane męskie oraz ramoneski skórzane damskie. Oprócz tej odzieży skórzanej, firma Skóral szyje na wymiar inne kurtki skórzane męskie oraz kurtki skórzane damskie.

Działamy na rynku krajowym oraz lokalnym. Posiadamy pracownię z szyciem odzieży skórzanej w Krakowie oraz w Skomielnej Białej.

Zajmujemy się również wykonawstwem akcesoriów skórzanych do biura i do Twojego domu. Wykonujemy podkładki skórzane na biurko i maty skórzane na stół. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących z domu. Podkładka skórzana idealnie pasuje do drewnianych mebli domowych jak i mebli biurowych.

Gwarantujemy satysfakcję z naszych podkładek ze skóry, kurtek ze skóry jak również kożuchów męskich oraz kożuchów damskich.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie