Kafito Polski

CNC FORMA KRAKÓW

Wpis należy do
użytkownika:
LedArtKJ
avatar
przejmij wpis »
Frezowanie CNC Ploter CNC Laser CNC Projektowanie CNC Firma posiada w swojej ofercie: - Frezowanie CNC W odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie Klientów na usługi frezowania, projektowania oraz obróbki gotowych materiałów, uruchomiliśmy centrum usługowe korzystające z nowoczesnego sprzętu i oprogramowania. Dbamy o wysoką jakość usług, dostosowanych do potrzeb zgłaszających się Klientów. Siedziba firmy mieści się w Wadowicach, jednak nasza działalność znacząco wykracza poza jedno miasto. Regularnie odwiedzamy Kraków i okoliczne miejscowości, dlatego Klienci z innych miast mogą liczyć na szybką dostawę niezbędnych elementów, jakie powstały przez frezowanie CNC. Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Zator, Bielsko-Biała, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów, Skawina – dostawa gotowych towarów do tych miast jest darmowa! Projektujemy i wytwarzamy gotowe produkty, także na zamówienie. Jesteśmy w stanie stworzyć dosłownie wszystko. - Ploter CNC W naszej ofercie znajdują się usługi plotowania CNC,
WWW: http://cnckrakow.pl/

Adres:

CNC FORMA
Wojska Polskiego 72, 34-100 Wadowice
tel.: 500706655

Opis firmy

Firma posiada w swojej ofercie:
- Frezowanie CNC
W odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie Klientów na usługi frezowania, projektowania oraz obróbki gotowych materiałów, uruchomiliśmy centrum usługowe korzystające z nowoczesnego sprzętu i oprogramowania. Dbamy o wysoką jakość usług, dostosowanych do potrzeb zgłaszających się Klientów.

Siedziba firmy mieści się w Wadowicach, jednak nasza działalność znacząco wykracza poza jedno miasto. Regularnie odwiedzamy Kraków i okoliczne miejscowości, dlatego Klienci z innych miast mogą liczyć na szybką dostawę niezbędnych elementów, jakie powstały przez frezowanie CNC. Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Zator, Bielsko-Biała, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów, Skawina – dostawa gotowych towarów do tych miast jest darmowa! Projektujemy i wytwarzamy gotowe produkty, także na zamówienie. Jesteśmy w stanie stworzyć dosłownie wszystko.
- Ploter CNC
W naszej ofercie znajdują się usługi plotowania CNC, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu Summa D120, z obszarem roboczym 120 cm szerokości. Ploter obsługuje technologię przewidywania wektorowego, pozwalającą na wycinanie skomplikowanych rysunków, kształtów i liter w nawet najgrubszych foliach ploterowych (także w tych kolorowych).
- Laser CNC
Wycinanie wzorów i kształtów realizujemy również przy użyciu urządzeń korzystających z technologii laserowej. Obsługują one te same materiały, co nasza frezarka CNC (między innymi PMMA, PVC, HIPS, laminaty).
- Projektowanie CNC
W naszej firmie zajmujemy się nie tylko frezowaniem i wykańczaniem materiałów, ale również tworzeniem projektów. Korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego, a nasze głowy są pełne pomysłów

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie