Kafito Polski

AMBITIO Edukacja

Wpis należy do
użytkownika:
Ambitio
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy miejscem, do którego dzieci i młodzież chętnie przychodzą po wiedzę i wsparcie. Oferujemy: Kursy Maturalne, Kursy Ósmoklasisty, Korepetycje, Warsztaty Efektywnej Nauki, Pogotowie Uczniowskie, Zajęcia dla Studentów. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, przez starannie dobranych nauczycieli - pasjonatów w swoich dziedzinach. Uczestnicy naszych zajęć osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach do szkół średnich i na wyższe uczelnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszą ofertą.
WWW: http://ambitio.pl

Opis firmy

Oferujemy szeroki zakres wsparcia w nauce i w przygotowaniach do ważnych egzaminów na kolejnych etapach edukacji. Zapewniamy starannie dobraną kadrę i przyjazną atmosferę. Uczęszczająca na zajęcia młodzież nie tylko uzupełnia wiedzę, ale też uczy się jak łatwiej i szybciej przyswajać informacje. Pomagamy młodym ludziom odkryć w sobie zdolności, których nie byli świadomi.
Jesteśmy przedstawicielem sieci Galileusz na Łódź, która została wyróżniona przez Promoting Enterprise, działającą w ramach European Commission, nagrodą: "Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży w Polsce“.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie