Kafito Polski

Sklep dla instalatorów online - PROTERM

Wpis należy do
użytkownika:
protermm
avatar
przejmij wpis »
Szukasz kształtek mosiężnych, armatury przemysłowej Zetkama, a może ceramiki sanitarnej lub dobrych jakościowo baterii i kabin prysznicowych? Jeśli tak – to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu instalacyjnego online Proterm! Nasza hurtownia hydrauliczna została stworzona z myślą o fachowcach, wykonawcach czy instalatorach, ale nie tylko! Jest to także idealne miejsce dla osób, które lubią majsterkować, dla domowych „złotych rączek”. W naszym sklepie hydraulicznym Proterm znajdują się tylko produkty uznanych marek, sprawdzone pod względem jakości, trwałości. Poza tym zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest czas w przypadku awarii danej instalacji. Z tego względu różne rodzaje kształtek mosiężnych, nawet te niszowe, a także i armatura przemysłowa Zetkama, artykuły preizolowane, części zamienne Geberit i wiele innych dostępne są od ręki. Dzięki temu wszystkie zamówienia realizowane są ekspresowo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu instalacyjnego Proterm z
WWW: http://proterm.sklep.pl/

Adres:

Proterm sklep

Opis firmy

Proterm to sklep internetowy hydrauliczny, który oferuje szeroki asortyment produktów niezbędnych do wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnych, kanalizacyjnych, fotowoltaicznych, klimatyzacyjnych i wielu innych. Wszystkie artykuły instalacyjne, które znajdują się w ofercie sklepu Proterm są fabrycznie nowe, wolne od wad, cechuje je wysoka jakość wykonania, trwałość.
W ofercie hurtowni instalacyjnej Proterm znajdują się produkty, które ze względu na zastosowanie, rodzaj zostały podzielone na kategorie, te z kolei na podkategorie. Dzięki temu wyszukiwanie danego produktu jest wręcz intuicyjne. Do głównych kategorii produktowych należą: ciepłownictwo, naczynia przeponowe Reflex, armatura przemysłowa Zetkama, łańcuchy uszczelniające Integra, PEX System, części zamienne Geberit, ceramika sanitarna, kształtki mosiężne, ocynkowane, czarne, brodziki Schedpol, kabiny prysznicowe Kermi i wiele, wiele innych.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu instalacyjnego Proterm z Bydgoszczy!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie