Kafito Polski

Kingmed - Producent wkładek ortopedycznych

Wpis należy do
użytkownika:
kingmedks
avatar
przejmij wpis »
Najwyższej jakości ręcznie robione wkładki do butów zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Od roku 1993 istniejemy i działamy nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim. Współpracujemy między innymi z krajami takimi jak Niemcy, Belgia, Wielka Brytania oraz Holandia. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie komfortu życia osób z dysfunkcjami narządu ruchu poprzez dostarczanie coraz nowszych rozwiązań ortopedycznych.Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone.
WWW: http://www.kingmed.pl

Adres:

Kingmed

Opis firmy

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz certyfikowane materiały, przez co gwarantujemy klientowi najwyższą jakość zakupionych wkładek. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie komfortu życia osób z dysfunkcjami narządu ruchu poprzez dostarczanie coraz nowszych rozwiązań ortopedycznych.

Oferujemy klientowi szeroki wybór wzorów wśród wkładek ortopedycznych. Opisy poszczególnych produktów czy schorzeń znajdą Państwo na naszej stronie. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz certyfikowane materiały, przez co gwarantujemy klientowi najwyższą jakość zakupionych wkładek. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie komfortu życia osób z dysfunkcjami narządu ruchu poprzez dostarczanie coraz nowszych rozwiązań ortopedycznych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie