Kafito Polski

Apartamentywpolsce.pl - nocleg Kraków, apartamenty Zakopane

Z Ł O T Y   W P I S
Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
Belle Epoque Kraków
avatar
przejmij wpis »
Czy jesteście zainteresowani eleganckimi, stylowymi apartamentami w Krakowie? Nasz nocleg Kraków powinien spodobać Ci się z wielu powodów. Dzięki stylowym wnętrzom, doskonałej lokalizacji i połączeniu cech apartamentów z cechami hotelu jesteśmy w stanie zaproponować unikalną propozycję noclegu. Nasz nocleg w Krakowie to jedyna w swoim rodzaju propozycja dla klientów, którzy ceną unikatowe doznania, wygodę oraz estytykę. Apartamenty Kraków od Belle Epoque są zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie rynku, niedaleko ulicy Karmelickiej. To oznacza że spacer na Rynek Głowny z naszych apartamentów jest malowniczy i szybki. Nasze Apartamenty w Zakopanem również mają wiele wspaniałych cech - jedną z najważniejszych również w przypadku naszego noclegu w Zakopanem również jest wygodna lokalizacja, tym razem niedaleko słynnych Krupówek. Zobacz, jak wygląda nocleg w TWW Apartamenty w Zakopanem i wybierz nocleg właśnie u nas. Zapraszamy do bezpośredniej rezerwacji na naszej stronie internetowej!
WWW: http://apartamentywpolsce.pl

Opis firmy

Wielu Turystów zastanawia się, czy lepiej wybrać Apartament w Krakowie, czy nocleg w Hotelu? W wielu artykułach znajdziecie odpowiedź typu "to zależy od Waszych upodobać", ale w Belle Epoque jak również naszych apartamentach w Zakopanem mamy unikatową propozycję, która świetnie sprawdza się dla większości naszych klientów. Oferujemy pokoje apartamentowe - z pełnym wyposażeniem, w tym kuchnią, łazienką, pralką, żelazkiem, deską do prasowania i wszystkimi innymi komfortami, którymi możecie cieszyć się w domowym zaciszu, ale do nich proponujemy obsługę recepcyjną na hotelowej zasadzie. A to wszystko za niewielką cenę, jaką zazwyczaj legitymują się tylko apartamenty! Oferujemy apartamenty w dwóch miastach - w Krakowie oraz Zakopanem.

Belle Epoque Apartamenty Kraków to piękna, stylowa pozycja - te apartamenty w Krakowie są zlokalizowane w odnowionej zabytkowej kamienicy, w której zadbaliśmy o wystrój z epoki, włącznie z zabytkowymi meblami (po odświeżeniu). Ta cecha w połączeniu z bardzo atrakcyjną lokalizacją, którą może pochwalić się nasz nocleg Kraków powoduje, że Belle Epoque Kraków Apartamenty są bardzo ciekawą propozycją na rynku noclegów. Nie w każdym hotelu droga na Ryneg Główny to jedyne kilka minut spacerem w pięknych okolicznościach Krakowa!

Nasze apartamenty w Zakopanem mogą pochwalić się tymi samymi cechami, jednak w tym przypadku są one zlokalizowane niedaleko słynnych Krupówek! To wspaniała lokalizacja na nocleg Zakopane. Nasze Apartamenty Zakopane to świetna lokalizacja zarówno na zimowy wypad na narty, jak letnią pieszą turystykę tatrzańską. Nasz nocleg w Zakopanem posiada oczywiście dedykowane komórki na narty, sanki i deski snowboardowe. To się nazywa udany nocleg w Zakopanem!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów w Krakowie oraz w Zakopanem na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, by rezerwować osobiście, a nie przez portale rezerwacyjne - w ten sposób oszczędzicie na swoim noclegu w Zakopanem lub w Krakowie!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie