Kafito Polski

Biuro Inwestycji Kapitałowych

Wpis należy do
użytkownika:
mskala@tauber.com.pl
avatar
przejmij wpis »
Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie została założona w 1996 roku. Z powodzeniem funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Począwszy od 2010 Spółka w ramach ekspansji rozpoczęła zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych, inwestując w budowę obiektów handlowych. Dużym atutem Spółki jest znajomość lokalnych rynków nieruchomości, a także systematyczne gromadzenie i analizowanie informacji o nowych trendach i tendencjach panujących na europejskich rynkach nieruchomości komercyjnych. Dzięki temu oferujemy najemcom najnowsze rozwiązania stosowane na rynku.
WWW: http://www.bik.com.pl

Opis firmy

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. jest deweloperem powierzchni komercyjnych. Specjalizuje się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Grupa BIK do tej pory zrealizowała inwestycje magazynowe w Krakowie, Ożarowie Mazowieckim, Pruszczu Gdańskim, Sosnowcu i Kątach Wrocławskich. Nieruchomości, które tam powstały, dysponują ponad 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekty te spełniają najwyższe światowe standardy. Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. rozwija działalność od 1996 roku. Potwierdzeniem wysokiej jakości realizowanych przez spółkę obiektów logistycznych jest nagroda I stopnia „Budowa Roku” przyznana Centrum Logistycznemu Ożarów Mazowiecki za cały przebieg procesu inwestycyjnego wraz z oceną projektu architektonicznego.
Firma NREP jako długofalowy inwestor i zarządca funduszy obecna jest na nordyckim rynku nieruchomości od 2005 roku. W swoim portfolio posiada nieruchomości magazynowe, mieszkaniowe i biurowe. Do Polski Grupa NREP weszła za sprawą przejęcia akcji Biura Inwestycji Kapitałowych, spółki obecnej na rynku magazynowym i notowanej na GPW. Logicenters, logistyczna gałąź NREP, posiada 1,5 miliona metrów kwadratowych w całej Skandynawii i oferuje nieruchomości logistyczne zorientowane na klienta i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. www.logicenters.com

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie