Kafito Polski

Systemy inteligentnych budynków EIB knx

Wpis należy do
użytkownika:
shooter
avatar
przejmij wpis »
ReDER projektowanie, montaż, uruchamianie systemów EIB knx - inteligentny budynek. ReDER to grupa projektowo-handlowo-instalacyjna, zajmująca się oświetleniem oraz instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi w tym instalacjami inteligentnego budynku wykonanymi w najnowszych technologiach. Celem firmy jest świadczenie wysokiej jakości, kompleksowych usług w zakresie projektowania, doboru i instalacji systemów podnoszących komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników.
WWW: http://www.reder.pl

Adres:

P.W. ReDER
ul. Gdańska 39, 89-604 Chojnice
tel.: 504 099 604

Opis firmy

Główną działalnością firmy ReDER jest dystrybucja materiałów i urządzeń z zakresu branży oświetleniowej, elektrycznej, teletechnicznej i teleinformatycznej. Jednocześnie zajmujemy się kompleksowym doradztwem przy projektowaniu, montażu a także późniejszym użytkowaniu oferowanych urządzeń i instalacji.

Atrakcyjność oferty Firmy ReDER będzie w najbliższym czasie sukcesywnie poszerzana o kolejne produkty z tych branży. Jesteśmy przekonani, że tak wzbogacona oferta sprosta Państwa wymaganiom, a co za tym idzie pozwoli nam na jeszcze bardziej kompleksową realizację inwestycji.

Mając na uwadze jakość produktów znajdujących się w naszej ofercie współpracujemy tylko z uznanymi producentami. Artykuły proponowane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnością, wyszukanym wzornictwem, estetyką, jednocześnie spełniając polskie i międzynarodowe normy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie