Kafito Polski

Łożyska miniaturowe , calowe, liniowe , Smar do łożysk

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Firma ARDAMET Sp. z oo działa na rynku łożysk tocznych i ich części od 1993 roku . W ofercie posiadamy m.in. produkty: LD Lubricating Dutchman GmbH.
WWW: http://ardamet.pl

Opis firmy

Zdobyte od szeregu lat doświadczenie pozwala nam na prowadzenie nowoczesnej formy obsługi klienta polegającej na:
Fachowej obsłudze technicznej i handlowej polegającej na poradach w zakresie doboru i eksploatacji łożysk tocznych, pierścieni zabezpieczających, pierścieni uszczelniających, akcesoriów łożyskowych, pasów napędowych i smarów w oparciu o bieżące instrukcje rozwiązań węzłów łożyskowych i aktualnych katalogach wydawanych przez renomowane firmy, takie jak: FŁT, TPS, SKF, NSK-ISKRA, FAG, NSK, KOYO, SNR, INA, TIMKEN, NTN, ELGES, STAR, GMN, EZO, NACHI, MC.GILL, BARDEN, TORRINGTON, RHP, KAYDON, THOMSON, STIEBER, FAFNIR, IKO, ASKUBAL, SEALMASTER, ROLLWAY, GAMET, OWS, INCO-VERITAS, OPTIBELT.
Szybkiej dostawie zamówionych towarów własnymi środkami transportu lub ekspresowej dostawie za pośrednictwem różnych spedytorów krajowych.
Atrakcyjnych cenach produktów aktualnie obowiązujących cenników dostawców z uwzględnieniem upustów handlowych w zależności od asortymentu, wielkości zamówienia, terminu dostawy i warunków płatności, a także od indywidualnych negocjacji w ramach współpracy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie