#IntimissimiLovesSicily


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
#IntimissimiLovesSicily
2017-06-19
Odkryj niezwykłą letnią kolekcję od Intimissimi!
Od 23 do 25 maja 2017 r. oczy wszystkich zwróciły się na bajkową wyspę wybrzeża Włoch – Sycylię, gdzie na zaproszenie Intimissimi pojechały znane blogerki oraz influencerki z różnych stron świata. Z Polski w wydarzeniu uczestniczyła Jestem Kasia (Katarzyna Szymków).

Niezwykłe krajobrazy, bogata historia oraz zamiłowanie do tego, co piękne – nic dziwnego, że Sycylia stała się inspiracją dla jednej z letnich linii Intimissimi. Włoska marka celebruje swoje pochodzenie, organizując jedyny w swoim rodzaju digital event #IntimissimiLovesSicily. Wybrane międzynarodowe influencerki spędziły trzy dni w jedynej w swoim rodzaju lokalizacji, odkrywając co tak naprawdę oznacza hasło „Made in Italy” poprzez warsztaty, kolacje i osobiste doświadczenie rozmaitych śródziemnomorskich tradycji. Na każdym kroku towarzyszyła im oczywiście kolekcja „Summer in Sicily” utrzymana w typowych dla wyspy pełnych słońca barwach z zachwycającymi kwiatowymi printami. To odzwierciedlenie nie tylko dzikiej przyrody, ale i sycylijskiej gorącej pasji!

Zobacz piękną Sycylię widzianą oczami Intimissimi – to obowiązkowy kierunek modowej podróży na nadchodzące wakacje. Pamiętajcie, hasło brzmi #IntimissimiLovesSicily!

Nadesłał:

Aliganza

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl