Kamil Grosicki w reklamie Kubuś Waterrr Sport


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Kamil Grosicki w reklamie Kubuś Waterrr Sport
2017-09-19
Od poniedziałku 18 września do emisji wchodzi nowy telewizyjny spot reklamowy marki Kubuś z udziałem piłkarza Kamila Grosickiego, który jest jednym z ambasadorów akcji „Rusz się z Kubusiem!”. Reklama promuje witaminową wodę smakową Kubuś Waterrr Sport, stworzoną do picia podczas treningu.

Marka Kubuś znów motywuje najmłodszych do ruchu i aktywności fizycznej. W nowej reklamie Grosicki gra w piłkę, koszykówkę i biega z aktywnymi dziećmi. Spot promuje wodę smakową Kubuś Waterrr Sport z witaminami. - Sportowcy często mówią, że udział w reklamach nie jest ulubioną częścią ich zawodu, ale ja świetnie bawiłem się na planie w towarzystwie dzieciaków. Za sprawą tej reklamy mogłem poczuć się jak za szkolnych lat, gdy ruch był synonimem dobrej zabawy, a na lekcjach wychowania fizycznego biegaliśmy i graliśmy w piłkę oraz inne gry zespołowe - mówi Kamil Grosicki.

Kubuś Waterrr Sport to funkcjonalna woda smakowa przygotowana z myślą o potrzebach młodych konsumentów, idealnie sprawdzająca się na treningu czy podczas aktywnej zabawy. Produkt jest dostępny w trzech wariantach: Citrus-Mix, Jagoda oraz Malina-Granat. Każdy smak wzbogacony jest cennymi witaminami z grupy B, m.in. B6 i B12, które są ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego. Kubuś Waterrr Sport to doskonały wybór dla dzieci, bo nie zawiera konserwantów, słodzików ani syropu glukozowo-fruktozowego. Najmłodsi fani aktywności i sportu mogą wreszcie sięgnąć po produkt, który powstał z myślą o nich, z oryginalnym dodatkiem w postaci wizerunku podziwianych piłkarzy i ambasadorów akcji „Rusz się z Kubusiem!” na etykietach: Kamila Grosickiego, Kamila Glika, Michała Pazdana i Bartosza Kapustki.

W ramach projektu „Rusz się z Kubusiem!” marka jest również obecna na wydarzeniach sportowych adresowanych do najmłodszych, organizując strefy aktywności m.in. podczas biegów półmaratońskich i maratońskich, turniejów piłki ręcznej i tenisa ziemnego, latem na nadmorskich plażach, a zimą na polskich stokach narciarskich. Marka Kubuś od 4 lat jest też sponsorem cyklu imprez biegowych dla uczniów szkół podstawowych - Kubuś Waterrr Run, w którym tylko w tym roku wzięło udział 4 tys. dzieci w pięciu miastach, a jego finał odbędzie się 19 września w Bydgoszczy.

Zachęcamy do obejrzenia spotu: https://youtu.be/UGO1HQjbcXc

Agencja reklamowa: BRASIL Sp. Z o.o.

Dom mediowy: Mindshare.

 

Nadesłał:

mb_

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl