Kocia portmonetka z Empiku w Bonarce


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Kocia portmonetka z Empiku w Bonarce
2017-04-21
Filc to wdzięczny materiał. 27 kwietnia (czwartek) o godz. 17:30 uczestnicy warsztatów w Empiku w Bonarce wykorzystają go do zrobienia małego portfela ozdobionego motywem kota. Poza filcem do ozdoby portmonetki użyją także guzików, cekinów i błyskotek. Wykonany przedmiot może także służyć do przechowywania własnych skarbów. Filc będzie do zakupu przed warsztatami, ozdoby zapewnia organizator. Warsztaty adresowane są do osób od lat 6. Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 603 114 165. Wstęp wolny.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.

Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    ~bada, 2017-04-29 19:26:24

    podobnie, ale generalnie i tak przechodzę na zakupy online i to wszystkiego poza sprzętem.

  • avatar
    ~ploko, 2017-04-26 19:36:42

    Ja to do Bonarki to do Lerua i media expertu a tak to online, nawet sprzęt często online, dla mnie galerie to już trochę przeżytek, ale spoko.


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl