Pomysł na wakacje


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Pomysł na wakacje
2018-01-16
Wakacje w Torrevieja to doskonała propozycja dla osób, które kochają wodne aktywności np. kitesurfing. Wystarczy wynająć apartament i cieszyć się szerokimi oraz piaszczystymi plażami tego rejonu.
Apartamenty w La Mata od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród turystów. La Mata to w końcu urokliwa dzielnica miasteczka Torrevieja, które znajduje się na północ od miasta Alicante. Apartament w La Mata - Torrevieja to doskonała propozycja właśnie ze względu na piaszczystą i rozległą plażę. Odnajdują się tam także fani nurkowania oraz żeglarze, dla których jest tam wiele możliwości spędzania swojego wolnego czasu. To miejsce spodobać powinno się jednak także i rodzinom z dziećmi. Plaża jest bowiem czysta, a nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwają przez cały czas doświadczeni ratownicy. Poza tym woda jest czysta i błękitna. Dobrze zlokalizowany apartament w La Mata może być więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę na wakacje. 
 
La Mata od wielu lat cieszy się coraz większa popularnością wśród turystów. Nic dziwnego w tym nie ma. Wcześniej była to niewielka, klasyczna wioska, która utrzymywała się przede wszystkim z handlu solą pochodzącą z lokalnej laguny. W okolicy znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, które obsługują turystów od rana do wieczora. Co ciekawe, z uroków tego regionu chętnie korzystają sami Hiszpanie. Wciąż jest to miejsce mniej znane niż inne regiony Hiszpanii, a więc spokojniejsze i mniej oblegane przez zagranicznych turystów.
 
Warto przed wyjazdem poczytać o świętach, atrakcjach i uroczystościach oraz rozważyć wyjazd w czasie ich trwania.
 
Karnawał w Torrevieja:

Nadesłał:

Apartamenty La Mata, Torrevieja
http://apartament-lamata.pl/pl/

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl