Kafito Polski

Efektowne akcesoria za grosze - moje dowiadczenie

Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
promocje
avatar
przejmij wpis »
Posiadając własną firmę, należy dbać o wizerunek. Prawdziwy biznesmen nie ograniczy się jednak do wyboru efektownych akcesoriów, tylko zadba, aby jego sprzęt był wydajny i nowoczesny. Promocje pomagają osiągnąć upragniony efekt – przedstawiamy najnowsze smartfony w wyjątkowych cenach. Mam wlasne doświadczenie kupowania takich telefonów jak: Sony Xperia XA, Samsung Galaxy 7 oraz ostanio iPhone 6. Wystarczy nie kupować od razy, tylko poczekać na promocje. Osobiscie ja korzystam się z promocij T-mobile:
WWW: http://promocodius.com/pl/

Opis firmy

Sony Xperia XA
Ten telefon, dostępny za 9 złotych w ofercie z kod rabatowy T-mobile, wywrze profesjonalne wrażenie dzięki ekranowi dotykowemu, który zajmuje prawie całą powierzchnię urządzenia. Pięciocalowy ekran ma wysoką rozdzielczość – 1280 na 720 pikseli. Dzięki temu Xperię łatwo jest obsługiwać jedną ręką, a to cenna cecha przy codziennym korzystaniu z telefonu. Standardową pamięć 16 GB można łatwo powiększyć i przechowywać na telefonie do 200 GB danych.
Samsung Galaxy 7
Jeśli wolisz koreańskie marki, to rabat T-mobile pozwoli Ci zgarnąć Samsunga Galaxy 7. Ten smartfon kusi abonentów aparatem fotograficznym o rozdzielczości 12 MPix, możliwością szybkiego ładowania bezprzewodowego i Androidem w wersji Marshmallow. Kolejna ciekawa opcja może nie przyda się do prowadzenia firmy, ale nie mogliśmy się oprzeć, żeby o niej nie wspomnieć – Galaxy 7 ma specjalny aparat do robienia selfies…
iPhone 6
Na sam koniec zostawiliśmy gwiazdę wśród smartfonów – iPhone 6. Oczywiście, wszyscy mówią o najnowszym modelu, „siódemce”, ale brak gniazda na słuchawki nie zachęca do eksperymentów. Lepiej sięgnąć po iPhone’a 6, zwłaszcza że jest promocja – T-mobile rozdaje je za 9 złotych. Ten model waży zaledwie 129 gramów i ma zaledwie 6,9 mm grubości, ale w jego wnętrzu kryje się 1GB RAM. Aparat 8 Mpix pozwoli robić ciekawe zdjęcia, a znane logo z jabłuszkiem przyczyni się do budowania wizerunku.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie