Kafito Polski

Złote Wpisy

Jeżeli chcesz aby Twój wpis katalogowy znajdował się na liście Złotych wpisów
przejdź do strony zamówienia
Z Ł O T Y   W P I S

Hotel Gal

Zapraszamy do Hotelu Gal w Tarnowie, gwarantujemy komfortowe wyposażenie, mini SPA oraz fitness gdzie nasi klienci będą mogli spędzić miło czas. Hotel jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych, posiadamy windę oraz specjalny pokój gdzie możecie poczuć się bezpiecznie i dobrze. Nocleg znajduje się w centrum Tarnowa, nie ma problemu z dojazdem i parkingiem, który jest bezpłatny i objęty całodobową ochroną, dzięki czemu mamy kontrole nad samochodami naszych klientów. Hotel w centrum Tarnowa uczestniczy w programie MRP, dzięki czemu nasi goście mają dostęp do zamkniętej rowerowni. Hotel Gal zaprojektowaliśmy tak by nasi goście czuli się dobrze, mogli odpocząć i spędzić miło czas w ekskluzywnym miejscu. Dzięki doskonałej lokalizacji nasi klienci mają dostęp do dworca autobusowego i kolejowego oraz do wszelkich szlaków turystycznych. Dołącz do nas i spędź przyjemne wolny czas w urokliwym i niepowtarzalnym miejscu. Hotel Gal ul. Dworcowa 5 33-100 Tarnów Tel: 14 688 99 30
Z Ł O T Y   W P I S

Detektyw Kraków

P&P prywatny detektyw Kraków to agencja detektywistyczna specjalizująca się w usługach detektywistycznych takich jak: poszukiwanie osób i mienia, zbieranie informacji, materiałów dowodowych do spraw sądowych zdrad, oszustw, wyłudzeń, kradzieży, gróźb, szantaży. Biuro detektywistyczne zajmuje się również poszukiwaniem osób ukrywających się, sprawami rodzinnymi, finansowymi, gospodarczymi. monitoringiem GPS, sprawdzaniem niani, wykrywaniem podsłuchów oraz informatyką śledczą. Jeśli poszukujesz profesjonalnego i dyskretnego detektywa z Krakowa - odwiedź stronę https://www.ppdetektyw.pl
Z Ł O T Y   W P I S
Oczyszczalnie biologiczne Bolesławiec - szamba Zgorzelec

Oczyszczalnie biologiczne Bolesławiec - szamba Zgorzelec

Przydomowe oczyszczalnie biologiczne, ekologiczne oraz szamba czyli zbiorniki bezodpływowe. Sprzedaż i montaż oczyszczalni w miejscowościach i najbliższej okolicy: oczyszczalnie biologiczne Bolesławiec, oczyszczalnie ekologiczne Zgorzelec - Bogatynia, zbiorniki bezodpływowe Lubań - Gryfów Śląski. Posiadamy sprzęt do montażu - koparki zapewniamy własny transport. Przydomowe ekologiczne oczyszczalnie drenażowe mogą być stosowane w przypadku braku możliwości podłączenia do kanalizacji miejskiej.
Z Ł O T Y   W P I S
Geodeta Olsztyn

Geodeta Olsztyn

Horyzont Geodezja to firma geodezyjna działająca na terenie Olsztyna i okolic. Zajmujemy się kompleksowymi usługami geodezyjnymi, między innymi: mapy do celów projektowych, opracowania geodezyjno-prawne (podziały nieruchomości, wznowienia granic), wytyczenie obiektów budowlanych, pomiary inwentaryzacyjne, geodezyjna obsługa inwestycji, nietypowe pomiary geodezyjne. Zapraszamy do współpracy w Olsztynie oraz całym województwie warmińsko-mazurskim. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i szybkich terminach. Dowiedz się więcej na temat geodety z Olsztyna na naszej stronie www.
Z Ł O T Y   W P I S
Klimatyzacja Zgorzelec klimatyzacje Bogatynia

Klimatyzacja Zgorzelec klimatyzacje Bogatynia

DM Klimatyzacje - montaż klimatyzacji Zgorzelec, Bolesławiec, Legnica serwis i sprzedaż systemów klimatyzacji. W ofercie klimatyzatory i systemy klimatyzacji renomowanych firm Fuji, Airwell, Haier i Gree. Klimatyzacja Zgorzelec - Klimatyzacja Bogatynia ›› sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji. Klimatyzacja do domów jednorodzinnych, mieszkań, aptek, sklepów, hal produkcyjnych, zakładów pracy, firm usługowych i produkcyjnych. Systemy klimatyzacji i klimatyzatory sprawdzonych producentów i renomowanych firm - tylko sprawdzone rozwiązania. Prowadzimy działalność na Dolnym Śląsku, w szczególności: klimatyzacja Bolesławiec, klimatyzacje Legnica, montaż klimatyzacji Zgorzelec - Bogatynia.
Z Ł O T Y   W P I S
Biuro Rachunkowe Lubań - Olga Skotarczak

Biuro Rachunkowe Lubań - Olga Skotarczak

Biuro rachunkowe w Lubaniu oferuje usługi rachunkowe, usługi księgowe, kadry i płace, usługi doradcze. Usługi rachunkowe Lubań, Zgorzelec, Gryfów, Leśna, Olszyna i inne okoliczne miejscowości. Pełna księgowość - księgi handlowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe. Usługi księgowe Lubań - usługi z zakresu księgowości, rachunkowości i podatków dla firm. Obsługujemy małe i duże firmy: spółki z o.o., stowarzyszenia, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą małe firmy jednoosobowe, kluby sportowe. Profesjonalne biuro rachunkowe świadczy kompleksową obsługą księgowo-podatkową (w tym rozliczenia kadrowe pracowników oddelegowanych za granicę), zajmujemy się również obsługą kadr i płac dla firm i przedsiębiorstw. Zapewniamy pomoc przy rejestracji nowych firm, doradzamy w zakresie doboru optymalnej formy opodatkowania. Wypełnianie wniosków do Urzędu Pracy w Lubaniu
Z Ł O T Y   W P I S
Skup aut Bielsko-Biała, skup aut Wisła - BASCAR

Skup aut Bielsko-Biała, skup aut Wisła - BASCAR

Skup aut BASCAR złomowanie i kasacja pojazdów. Skup samochodów w każdym stanie technicznym i wszystkich marek. Skupujemy samochody powypadkowe lub uszkodzone, auta przeznaczone na złom, samochody wycofane z eksploatacji, samochody: osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe, busy i autobusy. Auto szrot - sprzedaż używanych - selekcjonowanych części samochodowych. Skup aut Cieszyn, Bielsko-Biała, Ustroń, Wisła, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Skoczów, Pawłowice i inne okoliczne miejscowości w woj. Śląskim. Skup aut za gotówkę - kupimy każde auto, oferujemy indywidualne wyceny samochodu według aktualnych stawek złomu oraz stanu technicznego pojazdu. Prowadzimy auto-szrot : sprzedaż używanych części samochodowych, pochodzących z legalnych źródeł, czyli z demontażu pojazdów.
Z Ł O T Y   W P I S
Pomoc drogowa Zgorzelec

Pomoc drogowa Zgorzelec

Auto pomoc drogowa w Zgorzelcu i Jędrzychowicach oferuje usługi z zakresu: - holowanie aut - usuwanie skutków wypadku, usuwanie aut z drogi czy autostrady - transport uszkodzonych aut - laweta i autloaweta, przewóz aut powypadkowych Możliwość zabrania wraz z autem do 7 pasażerów jednocześnie. Bezgotówkowe rozliczenie z OC sprawcy wypadku. Auto pomoc drogowa Jędrzychowice - holowanie i auto pomoc na autostradzie A4. Przewóz aut z Niemiec do Polski na lawecie samochodowej, możliwość wypożyczenia lawety wraz z kierowcą. Holowanie aut osobowych i dostawczych typu bus.
Z Ł O T Y   W P I S
Kontenery socjalne DOMINEX

Kontenery socjalne DOMINEX

DOMINEX producent kontenerów. Posiadamy w sprzedaży oraz na wynajem: - kontenery biurowe - kontenery socjalne - kontenery sanitarne - kontenery morskie Wykonujemy kontenery według indywidualnego zamówienia inwestora. Możliwość docieplenia kontenerów, montaż instalacji elektrycznej, sanitarnej. Kontenery różnego zastosowania: kontenery dla gastronomii, kontenery dla klubów sportowych, kontenery typu stróżówki na placach budów, kontenery socjalne-mieszkalne na budowach, tymczasowe zakwaterowanie pracowników np. w inwestycjach drogowych.
Z Ł O T Y   W P I S

Projektant Wnętrz Warszawa

Biuro projektowe Cichocka dysponuje wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie architektury, wnętrz, grafiki, budownictwa i sztuki. Dysponuje bazą producentów i wykonawców.Realizuje każdy nawet najbardziej wymagający projekt.Posiada bardzo zgrany zespół, który uzupełnia się pod wieloma względami dlatego możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Dobrze zaprojektowana przestrzeń oddziałuje pozytywnie nie tylko na mieszkańców ale także na cały świat. Spokojny i szczęśliwy człowiek, a takim jest osoba w dobrze zaprojektowanej przestrzeni, swoim szczęściem dzieli się z innymi i tak powstaje lepszy świat.
Z Ł O T Y   W P I S

Sklep internetowy SterydyOnline.com

Ciągle nie możesz osiągnąć założonych wcześniej efektów w trakcie ćwiczeń kulturystycznych? Nie udaje Tobie się wypracować mięśni grzbietu bądź też nóg albo rąk w stopniu takim jak się spodziewałeś? Przyczyną może być brak wyśmienitego wspomagania. Pomóc może sklep internetowy SterydyOnline.com, który gwarantuje sprawdzone oraz cenione przez wiele osób syntetyczne farmaceutyki hormonalne. To właśnie dzięki nim ekspresowo zagwarantujesz sobie wzrost kośćca, torebek stawowych oraz bezsprzecznie masy mięśniowej. Dostępne tutaj są towary takie jak Testosterone Enanthate, Oxymetholone bądź też TurinoX cenione przez kulturystów na całym globie.
Z Ł O T Y   W P I S

Apteka Internetowa AptekaPotencja.com

Profesjonalna apteka internetowa, która gwarantuje dostęp do lekarstw na potencję bez recepty to znakomite rozwiązanie dla nowoczesnego mężczyzny. Jeśli czujesz osłabioną sprawność seksualną z uwagi na długofalowy stres bądź zmęczenie, AptekaPotencja.com ekspresowo rozwiąże twój kłopot. Przyczyną może być też brak aktywności fizycznej bądź nieprawidłowa dieta. Proponowany tutaj asortyment to właśnie perfekcyjne leki na potencję, które wolno zamówić od ręki. Asortyment prognozuje jednakże preparaty nie tylko dla panów, jednak również dla kobiet. Znajdujemy tutaj nie tylko atrakcyjną Viagrę, jednak nie mniej efektywne artykuły takie jak Kamagra bądź Cialis. Ogromną popularnością cieszy się też Levitra sprawdzająca się przy zaburzeniach erekcji też obniżonej sprawności erotycznej w wypadku panów. To jeden z popularniejszych wymienników Viagry, a za opakowanie obejmujące 4 tabletki zapłacimy jedyne 66 zł. Wysyłka jest oczywiście niesłychanie prędka i dyskretna, a zapłacić wolno też przy od
Z Ł O T Y   W P I S
XBRAM ogrodzenia bramy automatyka Cieszyn

XBRAM ogrodzenia bramy automatyka Cieszyn

Zajmujemy się produkcją oraz montażem bram i ogrodzeń metalowych. Montujemy również ogrodzenia siatkowe, panelowe, gabionowe, murowane, plastikowe. Profil działalności oparty jest na nabytym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy aby proces montażu przebiegł zgodnie z aktualnymi standardami. Zlecenia realizujemy na terenie śląska cieszyńskiego, Republiki Czeskiej, Słowacji i nie tylko. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Oferujemy darmowy pomiar oraz wycenę. Stosujemy niezawodną, bezpieczną automatykę do bram przesuwnych i skrzydłowych polskiego producenta. Sterowanie automatami za pomocą pilotów, smartfona, zamku szyfrowego. Udzielamy gwarancji montażysty i producenta. Nasze wyroby zabezpieczone są wewnątrz i zewnątrz warstwą ocynku ogniowego o minimalnej grubości 55µm. Cynkowanie ogniowe jest procesem wieloetapowym. Średnia trwałość powłoki cynkowej wynosi 30 lat . Lakierowanie proszkowe odbywa się na profesjonalnej linii lakierniczej wy
Z Ł O T Y   W P I S

Mdm-Term Instalacje CO, serwis pieców

MDM-TERM Mateusz Domagalski oferuje usługi montażu oraz serwisu instalacji grzewczych. Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowanych projektów ogrzewania w tym również podłogowego. Nasze usługi oparte są o wieloletnie doświadczenie i cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami naszych klientów. Zajmujemy się również serwisowaniem i corocznymi przeglądami pieców gazowych takich firm jak Junkers, Vaillant, Termet, Ariston. Coroczne przeglądy są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa użytkowania piecyków. Zachęcamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.
Z Ł O T Y   W P I S
Teton clean Sp. z o. o. Sp. k.

Teton clean Sp. z o. o. Sp. k.

Firma Teton Clean udziela kompleksowego wsparcia w zakresie sprzątania i dezynfekcji obiektów branży przemysłowej i spożywczej. Oferta obejmuje łącznie kilkadziesiąt usług, włącznie z podstawowym sprzątaniem powierzchni oraz realizacją wyspecjalizowanych czynności w oparciu o konkretne wymagania i potrzeby. Zainteresowane podmioty mogą liczyć na przeprowadzenie pionowych audytów procesu mycia, a także przygotowanie kompletnej dokumentacji działu czystości. Firma oferuje m.in. czyszczenie po inwestycji, dezynfekcję spożywczą oraz czyszczenie stref podsufitowych i kanałów wentylacyjnych.
Z Ł O T Y   W P I S

Kurs na wózki widłowe

Operator Training to firma, która od wielu lat zajmuje się różnymi szkoleniami technicznymi. W szczególności dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci poznali zasady bezpiecznej obsługi sprzętu, który będą obsługiwać w codziennej pracy. Nasze szkolenia prowadzone są przez grono profesjonalistów i doskonałych edukatorów, którzy jasno i rzetelnie przekazują swoją wiedzę. Staramy się, aby nasze kursy przełamywały stereotyp nudnych szkoleń z obsługi sprzętu – wiedza przekazana w zrozumiały i jednocześnie atrakcyjny sposób jest skuteczniej przyswajana. Szkolenia prowadzone są zgodnie z aktualnymi programami szkoleniowymi wynikającymi z regulaminu pracy. Jednym z naszych flagowych produktów są szkolenia na wózki widłowe, ale są też takie jak: kurs na podnośniki teleskopowe, operator noża, kurs na wózki podnośnikowe (ręczne i elektryczne wózki paletowe), operator haka, kurs na HDS (dźwig samojezdny) , operator wind samochodowych (strona samowyładowcza) i inne.
Z Ł O T Y   W P I S

auto-skup24.pl - skup aut w Gdańsku

Jeżeli masz zamiar sprzedać samochód powypadkowy, niesprawny technicznie lub też auto po firmie i leasingach to koniecznie sprawdź usługi skupu aut Auto-Bart. Jesteśmy zakładem oferującym kompleksowe usługi. Skupujemy oraz sprzedajemy samochody osobowe, terenowe, dostawcze, a także motocykle i quady. Co więcej, nasz skup nie zawiera umów komisowych, a podczas kupna podpisujemy z klientami stosowną umowę. Dzięki niej możemy zapewnić klientowi usługi bezpieczne i na najwyższym poziomie. Co więcej, umowa ta określa warunki, na jakich dokonywana jest transakcja oraz zapewnia osobie sprzedającej samochód całkowite zbycie się jakichkolwiek zobowiązań odnośnie pojazdu. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego. W razie zainteresowania klienta naszą ofertą proponujemy darmowy dojazd po auto pod wskazany adres. Na miejscu wyceniamy samochód i ustalamy cenę. Płacimy od ręki gotówką lub przelewem na konto. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Z Ł O T Y   W P I S

Schrott Skup Aut

Sprzedaż auta na skupie może odbyć się w mniej niż godzinę czasu! Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Schrott w Gliwicach. Profesjonalny skup aut, działający już od ponad 10 lat. Duże doświadczenie w branży umożliwia rzetelne wyceny, uczciwe transakcje oraz najlepsze ceny za każdy samochód, który przyjedzie do naszego skupu. Możliwy także transport samochodu za pomocą naszej lawety- zadzwoń a będziemy u Ciebie za pół godziny! Polecamy także klientom w rejonie miasta Knurów, Ruda Śląska oraz Zabrze. Bez ukrytych haczyków i kruczków, najlepsze ceny w okolicy. Wypłata gotówki za auto jeszcze tego samego dnia.
Z Ł O T Y   W P I S

Agencja social media - Tekstura

Agencja Tekstura od wielu lat działa na polskim rynku, realizując różnorodne strategie marketingu internetowego dla Klientów. Swoją przygodę rozpoczęliśmy od social mediów, by następnie oferować również rozwiązania w zakresie SEO oraz SEM. Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych audytów SEO, jak również wdrażaniem kompleksowych strategii content marketingowych oraz pozycjonerskich. Nie są nam straszne również kampanie Google Ads, gdyż mamy również w tym zakresie spore doświadczenie.
Z Ł O T Y   W P I S
Doradca kredytowy Wrocław - middlers

Doradca kredytowy Wrocław - middlers

Porównaj z doradcą kredytowym oferty 21 banków i wybierz najlepszą w celu siebie zatem nie zwlekaj i skontaktuj się z Twoim doradcą finansowym i znajdź najlpeszy dług hipoteczny w 5 minut! tempo dzisiejszego świata nie pozwala zaprzepaszczać czasu. wobec tego w poszukiwaniu kredytu hipotecznego lub innego źródła finansowania, psota tracić era na oglądanie kilkudziesięciu placówek bankowych i przeglądanie setek ofert, ażeby przegłosować tę najlepszą gwoli siebie. szkoda teraz Twoich nerwów iżby z kilkunastoma osobami przewodzić tę samą, nudną rozmowę. konsultant walutowy middlers wychodzi naprzeciwko Twoim potrzebom i daje Ci wybór odwiedzenia 21 banków w ciągu jednej wizyty! Przeprowadzisz jedną rozmowę, na której sprawdzisz setki ofert i wybierzesz tę, która w 100 spełnia Twoje oczekiwania. wój konsultant kredytowy zajmie się podobnie wszystkimi pozostałymi wszystkimi formalnościami. Pomożemy skompletować także inne dokumenty, podczas gdy na przykład zaświadczenie o zarobkach
Z Ł O T Y   W P I S

Odkupimymieszkanie.pl - skup nieruchomości Katowice, zadłużone mieszkania Gliwice

Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Jak pozbyć się długów? Interesują Cię firmy skupujące udziały w problemowych nieruchomościach? Jeżeli tak, trafiliście w odpowiednie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Odkupimymieszkanie.pl - Skup mieszkań, skup nieruchomości w miastach, jak Katowice, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza lub Kraków i jego okolice. Nie boimy się żadnych nieruchomości - skup nieruchomości za gotówkę to nasze drugie imię. Zadłużone mieszkanie własnościowe to nie jedyna kwestia, w jakiej możemy pomóc - skupujemy również mieszkanie spółdzielcze, działki, garaże i inne obiekty. Skup działek Katowice to również jedna z naszych specjalności. Mieszkania zadłużone potrafią przysporzyć sporej ilości problemów, ale sprawnie się z nimi rozprawiamy. Skupujemy również mieszkania z kredytem hipotecznym Bytom oraz inne lokalizacje! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - oddłużanie mieszkań i skup domów za gotówkę to nasza specjalność!
Z Ł O T Y   W P I S

Internetowy sklep z odzieżą skórzaną - Skóral

Polska marka zajmująca się produkcją wyrobów skórzanych - głównie odzieżą. W naszej ofercie znajdziemy kurtki skórzane damskie oraz kurtki skórzane damskie - klasyczne, takie jak ramoneska czy pilot, ale również oryginalne projekty firmy Skóral. Zajmujemy się również szyciem akcesoriów skórzanych, takich jak mat skórzanych, podkładek skórzanych na biurko, poduszek / podnóżków skórzanych. Szyjemy tylko i wyłącznie z wysoko jakościowej skóry. Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją. Zapraszam do naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego przy ulicy Dietla 33 w Krakowie.
Z Ł O T Y   W P I S

Winerua.pl - Subskrypcja wina

Innowacyjny serwis, dzięki któremu możesz zamówić co miesięczna dostawę wyselekcjonowanych win (wina czerwone, wina białe, wina różowe, wina musujące - wytrawne i półwytrawne, wina słodkie). Specjalny algorytm AI wraz z pomocą sommielierów dobierze 3 butelki wina do twojego gustu. W ofercie klient znajdzie dwa sztandarowe boxy win - Winerua Box i Winerua Premium Box. W każdym boksie znajdziecie wyszukane i cenione Wina z Europejskich winnic i nie tylko. Wraz z winami dostaniecie karty win - dzięki którym będziecie mogli pamiętać co już degustowaliście!
Z Ł O T Y   W P I S

Belleepoque.pl apartamenty Kraków, noclegi w Krakowie

Belle Epoque Apart Residence to luksusowe apartamenty w Krakowie, które zachwycają swoim niepowtarzalnym stylem i atmosferą. To 29 butikowych apartamentów, położonych w samym centrum miasta. Belle Epoque to jedyny swoim rodzaju aparthotel w Krakowie, który zapewnia swoim Gościom niezapomniane chwile oraz pełen komfort wypoczynku. Są to bowiem nie tylko apartamenty w Krakowie, ale także profesjonalna, skora do pomocy obsługa, na poziomie wyszkolonej kadry pracowników luksusowych hoteli oraz szereg atrakcji i usług dodatkowych. W budynku, oprócz apartamentów znajduje się także ministrefa relaksu, gdzie znajduje się sauna oraz siłownia. To także zaciszne, zielone podwórko, gdzie każdy z Gości może usiąść i odpocząć przy ulubionej książce lub filiżance dobrej kawy lub lampce wina. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, jakim są apartamenty Kraków! Kto raz odwiedzi Belle Epoque Apart Residence chce stale wracać! https://belleepoquekrakow.pl/
Z Ł O T Y   W P I S

Sklep dla instalatorów online - PROTERM

Szukasz kształtek mosiężnych, armatury przemysłowej Zetkama, a może ceramiki sanitarnej lub dobrych jakościowo baterii i kabin prysznicowych? Jeśli tak – to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu instalacyjnego online Proterm! Nasza hurtownia hydrauliczna została stworzona z myślą o fachowcach, wykonawcach czy instalatorach, ale nie tylko! Jest to także idealne miejsce dla osób, które lubią majsterkować, dla domowych „złotych rączek”. W naszym sklepie hydraulicznym Proterm znajdują się tylko produkty uznanych marek, sprawdzone pod względem jakości, trwałości. Poza tym zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest czas w przypadku awarii danej instalacji. Z tego względu różne rodzaje kształtek mosiężnych, nawet te niszowe, a także i armatura przemysłowa Zetkama, artykuły preizolowane, części zamienne Geberit i wiele innych dostępne są od ręki. Dzięki temu wszystkie zamówienia realizowane są ekspresowo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu instalacyjnego Proterm z
Z Ł O T Y   W P I S

Teledyski ślubne mazowieckie

Wideofilmowanie ślubu Warszawa, teledyski ślubne mazowieckie, a także transmisje live z ceremonii zaślubin w kościele i w urzędzie stanu cywilnego w korzystnej cenie dla dla par młodych z całej Polski, a zwłaszcza z Warszawy i woj. mazowieckiego. Chcesz uwiecznić swój wielki dzień w najlepszym stylu, w jakości HD? Zapoznaj się z ofertą na film ślubny i profesjonalne teledyski ślubne mazowieckie. Skorzystaj z oferty firmy wideofilmowanie ślubu Warszawa, z woj. mazowieckie i umów się na spotkanie - wybierz wszystko co potrzebujesz. W ofercie teledyski ślubne mazowieckie, plenerowa sesja ślubna, sesja poślubna, sesja narzeczeńska, a także wideofilmowanie ślubu i wesela! Więcej informacji na stronie internetowej firmy - zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Z Ł O T Y   W P I S

IceCup - producent kielichów, kubków, syropów do granity i sorbetów

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją kielichów, kubków oraz syropów do granity i sorbetów. Pod marką Icecup istniejemy od 2011, choć nasza firma istnieje od 1984 roku (od 2007 roku pod nazwą Heureka). Dostarczamy opakowania żywnościowe do lokali gastronomicznych. Stawiamy na wysoką jakość wykonania naszych produktów, z dbałością o najmniejsze detale. W ofercie posiadamy 21 różnych kielichów, w 5 wzorach: palma, latarnia, róża, płaski dekielek oraz piłka. Oprócz butelek produkujemy również syrop w aż 16 smakach. Charakteryzuje się wysoką wydajnością 1:7. Więc do 7 litrów wody dodajemy tylko 1 litr syropu.
Z Ł O T Y   W P I S

Strony internetowe Olsztyn

Firma internetowa arturkosinski.pl dostarcza nowoczesne i profesjonalne strony internetowe, sklepy e-commerce oraz kampanie reklamowe online. Jako Partner Google możemy zagwarantować prowadzenie wydajnych i opłacalnych kampanii reklamowych w systemie Google Ads na najwyższym poziomie. Jeśli poszukujesz solidnego partnera, który wypromuje Twoją firmę w internecie - skontaktuj się z arturkosinski.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby wykonać skuteczną reklamę w internecie dla Twojego biznesu. Zachęcamy do kontaktu w sprawie stron internetowych, sklepów internetowych oraz marketingu internetowego.
Z Ł O T Y   W P I S

Rzeczoznawca Place Zabaw

Operat i Prawo – Rzeczoznawcy to firma specjalizująca się w obsłudze podmiotów z szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Od ponad dziesięciu lat świadczymy usługi dla producentów mazyn rozrywkowych, wszelkiego rodzaju parków rozrywki, JST oraz klientów indywidualnych. W skład naszej oferty wchodzą: rzeczoznawstwo techniczne maszyn rozrywkowych, dokumentacja technicznego rozruchu, regulaminy korzystania z urządzeń i maszyn, szkolenia z z pierwszej pomocy, doradztwo i szkolenia związane z branżą rozrywkową. Na naszej witrynie www znajdziesz dokładne opisy wszystkich oferowanych usług, obsługiwane maszyny rozrywkowe (m.in. place zabaw, zamki dmuchane, parki trampolin, parki linowe), newsy branżowe i zrealizowane projekty. Jeśli poszukujesz rzeczoznawcy technicznych urządzeń rozrywkowych – skontaktuj się z firmą Operat i Prawo. Dane kontaktowe do naszych rzeczoznawców znajdują się na naszej stronie internetowej.
Z Ł O T Y   W P I S

Firma Sprzątająca Łódź - Zrobimy Porządek

Firma Sprzątająca Zrobimy Porządek specjalizuje się w usługach porządkowo-czystościowych dla firm, instytucji i osób prywatnych na terenie Łodzi i okolic. Oferujemy: sprzątanie biur, sprzątanie domów i mieszkań, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, mycie okien, odśnieżanie, usługi ogrodnicze oraz sprzątanie po remontach. Naszym Klientom zapewniamy wysoki poziom usług i najwyższą jakość wykonywanej pracy. Wieloletnie doświadczenie zarówno z klientami korporacyjnymi jak i instytucjami publicznymi pozwala nam zagwarantować pełny profesjonalizm.
Z Ł O T Y   W P I S
Silveris.pl - biżuteria srebrna

Silveris.pl - biżuteria srebrna

Szukasz idealnego prezentu dla swojej ukochanej? Choć jej nie znamy, to jesteśmy pewni, że najbardziej ucieszy ją biżuteria srebrna. Dlaczego? Bo taka biżuteria podoba się każdej kobiecie. Możesz nam wierzyć na słowo. Jesteśmy bowiem prawdziwymi profesjonalistami, a biżuteria srebrna to nasza pasja. To dlatego wiemy, które kolczyki srebrne czy bransoletki srebrne wywierają największe wrażenie. I wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Z nami każdy prezent będzie więc absolutnie niepowtarzalny.Twoja ukochana ucieszy się z takiej biżuterii srebrnej.
Z Ł O T Y   W P I S

iKsiegi.pl - biuro księgowe online prowadzące pełną księgowość

Czy jest potrzebna Ci firma prowadząca pełne usługi księgowe? iKsięgi oferują pełną księgowość online! Zdalna rachunkowość godzi ze sobą pełną obsługę, jakiej spodziewasz się po "analogowym" biurze rachunkowym w znacznie bardziej atrakcyjnym kosztowo wariancie. Usługi oferowane przez nasze zdalne biuro rachunkowe zawierają między innymi faktury sprzedażowe, księgowanie sprzedaży, księgi handlowe, porady księgowe, dokumenty kosztowe, prowadzenie kadr i znacznie więcej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura księgowego szczególnie jeżeli jest Wam potrzebne biuro rachunkowe oferujące pełną księgowość, ale nie macie żadnego w pobliżu. Usługi księgowe oferowane przez iKsięgi biuro rachunkowe online w żaden sposób nie odbiegają od takich oferowanych przez "Zwykłe" biuro księgowe, za to korzystanie z naszych usług online jest nieporównywalnie bardziej wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Księgi handlowe czy prowadzenie kadr nie mają dla nas żadnych tajemnic.
Z Ł O T Y   W P I S

CastingPro

Serwis castingowy CastingPro to rozbudowana platforma dla twórców i wykonawców, którzy mogą korzystać z wielu przydatnych narzędzi interaktywnych. Agencja epizodystów, aktorów oraz innych artystów oferuje wsparcie na każdym etapie kompletowaniu obsady. Serwis zawiera też ogłoszenia castingowe. Wykonawcy mogą uzyskać pomoc przy budowaniu portfolio i dema aktorskiego, a także przeglądać najnowsze castingi do filmów, reklam czy seriali. Platforma castingowa pozwala też na tworzenie własnych list castingowych czy przeprowadzanie zdalnych live castingów w Polsce.
Z Ł O T Y   W P I S

Zaplecze budowlane i zabezpieczenie budowy

Potrzebujesz różnego rodzaju materiałów i elementów związanych z zapleczem budowlanych i zabezpieczeniem budowy? Zastanawiasz się gdzie udać się po profesjonalne wsparcie w tym obszarze? Poszukujesz w pełni profesjonalnych, trwałych produktów? Interesuje cię przy tym odpowiedni stosunek ceny do jakości? Zatem idealnie trafiłeś! Strona internetowa sklepu: topbudowa.pl to miejsce online w sam raz odpowiadające twoim potrzebom i rozwiązujące wszelkie powyższe dylematy. Na stornie możesz zaopatrzyć się w różnorodne materiały do tymczasowego ogrodzenia budowlanego. Jednocześnie masz tutaj możliwość skorzystania z interesującej oferty zabezpieczeń krawędzi budowli, zasieków concertina, drutów, zsypów czy siatek. Z tak fachowym sprzętem, który znajdziesz na tej stronie internetowej żadna z budowli, nawet ta najbardziej wymagająca, nie będzie stanowiła dla ciebie problemu. Fachowo, rzetelnie, tanio - te trzy określenia dokładnie opisują fundamentalne założenia, jakie przyświecają sklepowi.
Z Ł O T Y   W P I S

Alegrodzenia - ogrodzenia budowlane tymczasowe Warszawa

Ogrodzenia tymczasowe budowlane Warszawa i cała Polska - duży wybór paneli ogrodzeniowych. Posiadamy w ofercie wszystkie typy paneli ogrodzeń tymczasowych budowlanych, bramy, furtki oraz akcesoria oraz bariery tymczasowe imprezowe oraz sceniczne. Dostarczamy kompletne ogrodzenia tymczasowe w całej Polsce z naszych magazynów. Istnieje możliwość odbioru osobistego z magazynu (po wcześniejszym kontakcie). Wysoka jakość przęseł oraz atrakcyjna cena to solidne i tanie ogrodzenie placu budowy czy imprezy. Bezpłatna wycena i doradztwo.
Z Ł O T Y   W P I S

Rzeczoznawca majątkowy Łódź

Biuro nieruchomości Kasja działa na łódzkim rynku od 2007 roku. Domeną biura jest: wycena nieruchomości i pośrednictwo w obrocie nimi. ofertę biura stanowi; - Wycena nieruchomości /wykonujemy operaty szacunkowe i opinie o ich wartości dla różnych celów, m.in. kupna, sprzedaży, działu spadku, zniesienia współwłasności, opłat adiacenckich i planistycznych, odszkodowań za wywłaszczenia/, - Operaty szacunkowe dla celów podatkowych, - Operaty szacunkowe na potrzeby kredytu /wpis na listę rzeczoznawców "bankowych"/, - Pośrednictwo przy transakcjach przenoszących własność nieruchomości umowach przedwstępnych i warunkowych, umowach najmu i dzierżawy, - Weryfikacja i regulacja stanu prawnego, - Uzyskiwanie warunków zabudowy, - Znoszenie współwłasności, - Wsparcie dla osób potrzebujących operatu szacunkowego i profesjonalnej wiedzy w związku z podniesieniem opłaty za użytkowanie wieczyste, - Wycena nieruchomości dla osób, które otrzymały zbyt niskie odszkodowanie za wywłaszczenie, - A także dzia
Z Ł O T Y   W P I S

Łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia sprzedaż Katowice woj. śląskie śląsk - Allmed

Zajmujemy się wypożyczaniem i sprzedażą hurtową sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Ofertę kierujemy do placówek medycznych takich jak: Domy Opieki, Domy Pomocy Społecznej, Szpitale, Prywatne Kliniki i itp. Jesteśmy dystrybutorami takiego sprzętu jak: łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, podnośniki pacjenta, wózki inwalidzkie i elektryczne, balkoniki oraz akcesoria do opieki krótko i długoterminowej. Oferujemy wypożyczenie lub sprzedaż sprzętu, transport do chorego, montaż oraz szkolenie. Prowadzimy także serwis i sprzedaż części zamiennych.
Z Ł O T Y   W P I S

Opakowania pet butelki pet słoiki pet Mat-Mech

Firma Mat-Mech zajmuje się handlem oraz serwisem maszyn dla przemysłu spożywczego a także produkcją opakowań PET oraz preform PET. Wytwarzamy również wszelkiego rodzaju akcesoria takie jak uchwyty, dozowniki "pompki" czy nakrętki do opakowań PET. Wytwarzamy opakowania PET o pojemnościach od 100 ml do 7L. Mamy możliwość wykonania opakowań PET według wzoru dostarczonego przez klienta a także zaprojektowania nietypowych opakowań. Gwarantujemy szybką realizację zamóweń oraz korzystne ceny. Zapraszamy Państaw do współpracy.
Z Ł O T Y   W P I S

Apartamentywpolsce.pl - nocleg Kraków, apartamenty Zakopane

Czy jesteście zainteresowani eleganckimi, stylowymi apartamentami w Krakowie? Nasz nocleg Kraków powinien spodobać Ci się z wielu powodów. Dzięki stylowym wnętrzom, doskonałej lokalizacji i połączeniu cech apartamentów z cechami hotelu jesteśmy w stanie zaproponować unikalną propozycję noclegu. Nasz nocleg w Krakowie to jedyna w swoim rodzaju propozycja dla klientów, którzy ceną unikatowe doznania, wygodę oraz estytykę. Apartamenty Kraków od Belle Epoque są zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie rynku, niedaleko ulicy Karmelickiej. To oznacza że spacer na Rynek Głowny z naszych apartamentów jest malowniczy i szybki. Nasze Apartamenty w Zakopanem również mają wiele wspaniałych cech - jedną z najważniejszych również w przypadku naszego noclegu w Zakopanem również jest wygodna lokalizacja, tym razem niedaleko słynnych Krupówek. Zobacz, jak wygląda nocleg w TWW Apartamenty w Zakopanem i wybierz nocleg właśnie u nas. Zapraszamy do bezpośredniej rezerwacji na naszej stronie internetowej!
Z Ł O T Y   W P I S

Medycznydetox

Jesteś uzależniony od alkoholu i szukasz pomocy? Nie pozwól, aby uzależnienie kierowało Twoim życiem. Masz dość tego co alkohol zrobił z Tobą i ile szkód wyrządził Twoim bliskim? Pomożemy Ci! Tak jak już pomogliśmy setką osób pokonać alkoholizm. Pomożemy bezboleśnie przejść przez cały proces detoks odtruwania, wybierzemy odpowiednie metody leczenie dla Ciebie. Zapewniamy zapewniamy komfortowe warunki, pełną anonimowość i najwyższej jakości opiekę. Skontaktuj się z nami o każdej porze, odwiedź również naszą stronę, z której dowiesz się więcej.
Z Ł O T Y   W P I S

Klinika Ginekologiczna Stonava

Prywatna, nowoczesna klinika ginekologiczna Stonava w Czechach. Położona nieopodal polsko-czeskiej granicy, zaledwie 5 kilometrów, dzięki czemu w szybki sposób jesteś w stanie do nas dotrzeć. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zagwarantować dojazd z Polski do kliniki i z powrotem. Gwarantujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie Działamy legalnie zgodnie z czeskim prawem. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. Nie ryzykuj własnego zdrowia, skorzystaj z pomocy i wsparcia doświadczonych lekarzy.
Z Ł O T Y   W P I S
Salony Kanclerz - samochody Opel

Salony Kanclerz - samochody Opel

Oferta salonów Kanclerz skierowana jest do osób poszukujących nowego samochodu sprawdzonej marki. Opel jest niemiecką marką, która od lat cieszy się uznaniem kierowców w całej Europie. Nowoczesne wzornictwo, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, komfort prowadzenia, to tylko niektóre zalety tych samochodów. W ofercie salonów można również znaleźć pojazdy używane. Stan techniczny tych aut jest dokładnie sprawdzany przez wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu klienci mają pewność, ze zakupiony samochód nie będzie wymagał dodatkowych nakładów finansowych. Auta używane są sprzedawane w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Salonów Kanclerz.
Z Ł O T Y   W P I S

Design Cart

Strona WWW Design Cart, studia projektującego platformy e-commerce oraz serwisy WWW. Na serwisie znajdziesz ofertę studia oraz wiele poszerzających wiedzę oraz mobilizujących informacji o tematyce e-commerce. Dla zainteresowanych tematyką e-commerce prowadzimy każdego tygodnia aktualizowany blog, gdzie publikujemy informacje opisujące najnowsze trendy webowe, pozycjonowania sklepów online oraz mnóstwo interesujących inspiracji. Na witrynie firmowej przeczytasz również sporo instruktaży z zarządzania sklepami internetowymi opartych na silników Opencart.
Z Ł O T Y   W P I S
Fotele gamingowe IMBA

Fotele gamingowe IMBA

IMBA to polski producent z branży gamingowej. W swej ofercie posiada fotele gamingowe, które dystrybuuje na terenie całego kraju. Każdy fotel to gwarancja jakości. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Solidne, bardzo wytrzymałe, przeznaczone do użytku osób do 150kg. Wyglądają bardzo nowocześnie, a ich modele, nazwy inspirowane są klasami postaci z gier wideo. W sprzedaży udostępnione są bardzo atrakcyjnych cenach, tak by fotel gamingowy był osiągalny dla każdego. Dodatkowo producent przydziela 24 miesięczną gwarancję na każdy produkt!
Z Ł O T Y   W P I S
OKW SP. Z O.O.

OKW SP. Z O.O.

Aby odbyć konsultację z lekarzem, nie trzeba osobiście składać wizyty w stacjonarnej placówce medycznej. Usługi telemedyczne oferuje internetowa platforma MojaRecepta.com.pl, która funkcjonuje jako poradnia online. Pacjenci mogą skonsultować ze specjalistami różne dolegliwości, a także poprosić o wystawienie recepty elektronicznej na niezbędne leki. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu lekarskiego online, ginekolog, internista czy pediatra podejmuje decyzję o wypisaniu skierowania na dodatkowe badania czy przepisaniu konkretnych leków.
Z Ł O T Y   W P I S

Wynajem Manitou

Wynajem i serwis Manitou specjalistyczny sprzęt budowlany. Wypożyczalnia dba o usuwanie wszystkich usterek. Prowadzimy usługi serwis i wynajem Manitou do potrzeb klienta. Wynajem maszyn Manitou, to najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Płać tylko za czas korzystania ze sprzętu budowlanego. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego zachęca również do zakupu maszyn budowlanych po atrakcyjnych cenach. W przypadku awarii na miejscu przez autoryzowany serwis, wypożyczalnia zastąpi zepsuty sprzęt na inną, gotową do pracy
Z Ł O T Y   W P I S
Remonty Lubań - Fachowiec firma budowlana

Remonty Lubań - Fachowiec firma budowlana

Fachowiec remonty Lubań - firma budowlana z Lubania oferuje usługi remontowe, ogólnobudowlane i wykończeniowe w pełnym zakresie - remonty od A do Z. Fachowiec - remonty łazienek oraz wykonanie łazienki w nowych mieszkaniach i domach według projektu inwestora. Oferujemy pomoc w aranżacji łazienki i wyboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Kompleksowe remonty łazienek Lubań i okolice: powiat Zgorzelec, Lubań, Lwówek Śląski, Bolesławiec. Firma remontowa Fachowiec z Lubania oferuje usługi budowlane, w tym: skuwanie starych kafli, instalacje wodne i sanitarne, przygotowanie ścian pod układanie nowych płytek ceramicznych, izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe w łazienkach, układanie płytek ceramicznych, gresu, kamienia i innych materiałów wykończeniowych, malowanie ścian i sufitów. Firma budowlana wykonuje ścianki działowe oraz sufity podwieszane z regipsów, lekkie ścianki działowe w technologii suchej zabudowy.
Z Ł O T Y   W P I S
Klimatyzacja Jelenia Góra - NOWECH

Klimatyzacja Jelenia Góra - NOWECH

Klimatyzacja Jelenia Góra Firma Nowech jest dystrybutorem systemów klimatyzacji i klimatyzatorów FUJITSU w Jeleniej Górze. Oferujemy klimatyzatory wysokiej jakości - na wybrane klimatyzatory można otrzymać 10 letnią gwarancję. Montaż klimatyzacji Jelenia Góra - po zakupie klimatyzacji, profesjonalnie zamontujemy system klimatyzacji we wskazanej lokalizacji. Systemy klimatyzacji dla przedsiębiorstw, firm handlowych i usługowych, dużych firm produkcyjnych. Klimatyzatory do biur, urzędów, szkół, administracji publicznej oraz klimatyzatory dla inwestorów indywidualnych do: mieszkań, domów jednorodzinnych, kamienic.
Z Ł O T Y   W P I S
Wynajem aut Zgorzelec

Wynajem aut Zgorzelec

Wypożyczalnia aut Zgorzelec oferuje wynajem samochodów osobowych i busów w Zgorzelcu i Goerlitz. Możliwość podstawienia auta pod wskazany adres. Wszelkie formalności załatwiamy u Klienta. Wynajem au Zgorzelec na krótki i długi okres. Ceny negocjowane - zależne od marko pojazdu oraz od okresu wynajmy samochodu. Posiadamy samochody zastępcze, rozliczenia bezgotówkowe z polisy ubezpieczeniowej OC/AC sprawcy kolizji. Całodobowa wypożyczalnia aut Zgorzelec, wynajem aut Goerliz - Niemcy. Wynajem busów Zgorzelec.
Z Ł O T Y   W P I S

Urny na prochy dla zwierząt

Dom pogrzebowy PetAngels to miejsce przeznaczone dla zwierząt domowych i dla ich właścicieli - w ofercie nie tylko kremacja, urny na prochy dla zwierząt, ale także pełne wspracie dla właścicieli, przyjaciół i rodziny! PetAngels to pierwszy w kraju dom pogrzebowy dla zwierząt domowych, którego główną specjalizacją jest kremacja psa, kremacja kota, sprzedaż ciekawej urny na prochy dla zwierząt pasującej dla Twojego pupila - w ofercie różne wzory, kolory i rozmiary. Zaplanuj wyjątkową uroczystość pożegnania Twojego pupila - w ofercie kremacja psa, kremacja kota, pełne wsparcie w pożegnaniu psa czy kota, a także wyjątkowe urny na prochy dla zwierząt. Wejdź na stronę internetową domu pogrzebowego dla zwierząt o nazwie PetAngels i zapoznaj się z pełną ofertą. W niej także kremacja psa w mieście Legionowo, Warszawa, województwo mazowieckie.
Z Ł O T Y   W P I S

Hit Investment

Firma Hit Investment działającą w budynku Sky Tower we Wrocławiu i oferujemy dla firm biura wirtualne. Mamy ogromne doświadczenie wynajmowaniu wirtualnego adresu i sal konferencyjnych. My gwarantujemy pełną obsługę sekretarską Twojej firmy w tym odbieranie pism, paczek i skanowanie korespondencji i przesyłanie na email, w dniu jej odbioru. Jesteśmy elastyczni, a abonament dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Adres twojej siedziby może być w najbardziej prestiżowym budynku we Wrocławiu SKY TOWER
Z Ł O T Y   W P I S

Sklep pieluchy ekologiczne, pampersy bambusowe

Sklep pieluchy ekologiczne, pampersy bambusowe zaprasza - w EkoPieluchy znajdziesz produkty ekologiczne do higieny intymnej, higieny osobistej maluszka i Twojej. Jeśli starasz się być eko, a każda zmarnowana pielucha, zmarnowany pampers wprowadza Cię w poczucie winy, koniecznie odwiedź Sklep pieluchy ekologiczne, pampersy bambusowe i zakup produkty, które nie dość, że są naturalne, to jeszcze nie szkodzą Twojemu zdrowiu i planecie! Zapoznaj się z ofertą na ekologiczne pieluchy biodegradowalne, chusteczki nawilżane, podpaski i wkładki które zamówisz wygodnie online! Bogata oferta na produkty ekologiczne, biodegradowalne czy wielorazowe - w ofercie produkty marek Bamboolove, Cheecky Panda, Kid and Kin oraz innych producentów stawiających na ekologię!
Liczba pozycji: 52

filtr ceramiczny

Filtry ceramiczne LPG dla motoryzacji w ofercie Certools. Zapraszamy!

certools.pl

asertywność szkolenie

Dobra komunikacja i asertwność - szkolenia w Warszawie

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie