Bazar na Fali, czyli moda, rękodzieło i winyle w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Bazar na Fali, czyli moda, rękodzieło i winyle w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej
2024-04-02
Już 6 kwietnia w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej będzie można popłynąć na fali zakupowego szaleństwa. Kolejna odsłona Bazaru na Fali będzie pełna modowych perełek, unikalnego rękodzieła i kultowych winyli. Wydarzenie tradycyjnie już przyciąga tłumy mieszkańców Trójmiasta.

Bazar na Fali w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej tym razem odbędzie się w sobotę 6 kwietnia. Stoiska bazarowe będą czynne od godziny 10.00 do 19.00. Dzięki bogatej ofercie wystawców każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Bazarowe stoiska pełne będą nie tylko stylowych ubrań i dodatków, ale również tworzonego z pasją rękodzieła. Podczas wydarzenia będzie można kupić unikatową biżuterię, m.in. kolczyki, naszyjniki czy bransoletki. Pojawi się również ręcznie robiona ceramika, produkowana przez lokalne manufaktury. Nie zabraknie także rozmaitych świec, zrobionych również w wersji home made, z naturalnych wosków. Ekologiczne, tradycyjne metody wytwarzania sprzedawanych na bazarze produktów sprawiają, że jest on wyjątkowo przyjazny dla środowiska.

Oryginalne przedmioty o niepowtarzalnych wzorach i z wyjątkowym charakterem są powodem, dla którego Bazar na Fali cieszy się tak dużą popularnością wśród mieszkańców Trójmiasta. Wydarzenie przyciąga również entuzjastów muzyki gramofonowej. Podczas bazaru w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej po raz kolejny odbędzie się kiermasz płyt winylowych. Miłośnicy tych ponadczasowych nośników muzycznych będą mieli do wyboru stosy czarnych krążków, wśród których będą mogli poszukać ulubionych brzmień. Jest to również doskonała okazja, by dzielić swoją pasję do winyli z innymi uczestnikami wydarzenia.

Cyklicznie organizowany Bazar na Fali w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej na stałe wpisał się już w kalendarz gdańskich wydarzeń. Szeroka paleta ubrań, dodatków czy domowych akcesoriów, przyciąga szczególnie osoby poszukujące unikatowych przedmiotów, które na co dzień trudno znaleźć w komercyjnej sprzedaży oraz miłośników idei slow-life, ceniących produkty rękodzielnicze i ekologiczne.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl