BIO nowość Holle – słodka i pożywna PANDA PEACH – nowy mus owocowy z orkiszem dla dzieci od 8. mies


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
BIO nowość Holle – słodka i pożywna PANDA PEACH – nowy mus owocowy z orkiszem  dla dzieci od 8. mies
2019-05-19
Nowość w ofercie marki HOLLE – tym razem gamę produktową marki zasiliła Brzoskwiniowa Panda, czyli naturalnie słodki, BIO mus owocowy z brzoskwini, moreli i banana, wzbogacony orkiszem.

 

Nowość w ofercie marki HOLLE – tym razem gamę produktową marki zasiliła Brzoskwiniowa Panda, czyli naturalnie słodki, BIO mus owocowy z brzoskwini, moreli i banana, wzbogacony orkiszem.

            BIO PANDA PEACH marki Holle to nowy, pełen naturalnej słodyczy mus dedykowany  dzieciom już od 8 miesiąca życia oraz dla dorosłym ceniącym ekologiczne w pełni naturalne produkty o sprawdzonym bezpiecznym składzie, bez dodatkowego cukru, zagęstników i sztucznych ulepszaczy. PEACH PANDA składa się tylko z czterech składników – brzoskwini, moreli, banana i orkiszu. Wszystkie składniki owocowo – zbożowego puree pochodzą z upraw ekologicznych i biodynamicznych, w których proces wzrostu roślin jest skrupulatnie kontrolowany. PEACH PANDA marki Holle posiada certyfikat Demeter, który jest gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu.

            Delikatne puree z owoców z dodatkiem orkiszu PEACH PANDA to aromatyczny, naturalnie słodki i soczysty deser o aksamitnej konsystencji, bez grudek i kawałków, mogących prowadzić do zakrztuszenia się dziecka podczas posiłku. Mus smakuje nie tylko maluszkom, ale także dzieciom w każdym wieku oraz osobom dorosłym!  Mus jest dostępny w wygodnej saszetce z zakrętką. Idealnie sprawdza się jako wartościowa przekąska w domu, na spacerze czy też w podróży. Poręczna saszetka z powodzeniem mieści się do torebki, kieszeni czy pudełka śniadaniowego czy lunch boxu. Wesołe opakowanie w pastelowych kolorach z przyjaznym zwierzątkiem cieszy dzieci oraz pomaga w rozpoznaniu i wskazaniu ulubionego deseru.

 

www.holle.pl

Marka: Holle

Pojemność: 90 g

Cena: ok 5 zł

Importer: Victualia Saluber

 

*Firma Holle została założona w 1933 r. jako producent ekologicznej żywności dla dzieci. Już na samym początku z produkcji wyeliminowane zostały wszystkie konserwanty i środki chemiczne. Siedziba firmy Holle mieści się przy granicy szwajcarsko-niemieckiej. Żywność dla dzieci firmy Holle sprzedawana jest już od 35 lat. Dostępna jest zarówno w Szwajcarii, jak i na terenie Europy w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i u dostawców ekologicznych. Wszystkie sektory produkcyjne firmy HOLLE uznają najnowsze standardy technologiczne, wymogi i certyfikaty (ISO). Standardy te wdrażane są w procesie przygotowania mleka i dań zbożowych zawierających ziarna pochodzące głównie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych.  Zboża wykorzystywane przez Holle rosną na urodzajnych, wolnych od pestycydów i herbicydów ziemiach, które zostały wzbogacone i przygotowane pod kątem upraw ekologicznych. W trosce o dobro dzieci Holle wybiera wyłącznie wyselekcjonowane zboża Demeter a ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Do dań w słoiczkach firma używa tylko i wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane warzywa, owoce i mięso ekologiczne z upraw ekologicznych lub gospodarstw opatrzonych logo Demeter. Dzięki temu w efekcie otrzymane produkty Holle, są naturalnym składnikiem codziennej diety, dającym zwłaszcza dzieciom i niemowlętom wiele korzyści.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl