Gdyby nie ludzie i ich historie nie byłoby Traficara. Nowy konkurs lidera carsharingu


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2023-11-24
Traficar ogłasza konkurs! Wystarczy do 30 listopada odpowiedzieć na pytanie: "Jaka jest Twoja historia z autami Traficara?" oraz opublikować zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym. Na zwycięzców czekają vouchery o łącznej wartości 20 tys. złotych na przejazdy w aplikacji mobilnej.
Podobno w ciągu swojego życia ludzie spędzają ponad 3 lata w samochodzie. To masa wspomnień i historii, o których nie zawsze wszyscy wiedzą. Właśnie dlatego Traficar zachęca do podzielenia się jedną z nich w nowym konkursie. Wystarczy do 30 listopada odpowiedzieć na pytanie: "Jaka jest Twoja historia z autami Traficara?" oraz opublikować zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku firmy. Na zwycięzców czekają vouchery o łącznej wartości 20 tys. złotych na przejazdy w aplikacji mobilnej.

Traficar, największa firma carsharingowa w kraju, ogłasza konkurs, w którym fani marki na profilu facebook’owym firmy mogą podzielić się swoimi niezwykłymi historiami. Wystarczy do 30 listopada odpowiedzieć na pytanie: "Jaka jest Twoja historia z autami Traficara?" oraz zamieścić swoje zdjęcie z samochodem z carsharingu. 
 
– Traficara tworzą ludzie i ich historie. Wynajmując nasz samochód klienci poniekąd zapraszają nas na chwilę do swojego życia, a my możemy odegrać w nim jakąś rolę. Jesteśmy za to wdzięczni. Towarzyszyliśmy wielu kierowcom przy praktykowaniu jazdy po zdanym prawo jazdy, przewieźliśmy razem jeża, jechaliśmy razem do ślubu, a nawet przywitaliśmy nowego potencjalnego użytkownika na świecie. To jest coś! A wiemy, że takich osobistych historii jest znacznie więcej. Chcemy je poznać, a część z nich nagrodzić. Bo gdyby nie nasi użytkownicy i ich historie, nie byłoby Traficara – mówi Justyna Mariańska, Marketing Managerka w firmie Traficar.
 
Na 20 zwycięzców czekają vouchery o wartości 1 tys. złotych każdy do wykorzystania na wszystkie pojazdy we flocie usługi Traficar.
 
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną historię oraz otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Spośród komentarzy jury wyłoni 20 najbardziej oryginalnych i kreatywnych opowieści. Decyzja o wyborze zwycięzców zostanie opublikowana już 7 grudnia 2023 r.
 
Regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://media.traficar.pl/269478-regulamin-konkursowy-historie-z-traficara
 
Aplikacja mobilna Traficar dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery. 

Nadesłał:

walk_pr

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl