Gry Ogień i Woda


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Gry Ogień i Woda
2018-06-13
Gry Ogień i Woda - to interesująca i niezwykła kolekcja gier przygodowych z elementami puzzli. Głównymi bohaterami każdej gry są unikalne postaci - elementy - dziewczyna-woda i chłopiec-ogień.
Przeczytaj również:
Kluczową cechą puzzli jest możliwość korzystania z procesu gry z przyjaciółmi, ponieważ są one przeznaczone dla dwóch graczy. Darmowe gry Ogień i Wodawyróżniają się dużą liczbą poziomów. Gracze mają wiele ciekawych miejsc, bo główny bohater będzie musiał pokonać wiele trudności w świątyni ciemności, światło, horror, las, lód świątyni i innych.
 
 
Rozgrywka opiera się na cechach ognia i wody. Każda gra składa się z dużej liczby poziomów, które są oznaczone na mapie. Zanim gracze postawią ten sam cel - znaleźć wyjście z labiryntu poziomu i pomóc bohaterom gry w dotarciu do niego. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ na drodze chłopca i dziewczyny istnieją różne przeszkody. Przed rozpoczęciem gry musisz wybrać swoją postać i dalej zarządzać jego działaniami.

Poziomy i cechy postaci

Na poziomie użytkownika oczekiwanego sortuje bariery (kałuże wody, kwasu i pożarów) oraz urządzeń pomocniczych (schody, dźwignie ruchu platformy).
Ogień z łatwością przechodzi przez ogniska zaznaczone na czerwono, a dziewczynka nie boi się niebieskiej wody. Jednocześnie, dziewczynka w żadnym wypadku nie wolno dotykać ognia, ponieważ wyparowuje natychmiast, ale chłopak nie pozwolił kontaktu z wodą - to natychmiast gaśnie. W takich przypadkach - jeśli przynajmniej jedna z postaci zginie, poziom musi zacząć od nowa. W przypadku ognia i wody istnieje wspólna niebezpieczna przeszkoda - zielony kwas, który również prowadzi do śmierci obu żywiołów.

Interakcja graczy

Kiedy jeden z bohaterów gry znajduje się w trudnej sytuacji i nie może samodzielnie pokonać przeszkody, druga postać powinna mu pomóc. W tym celu zapewnione są obiekty pomocnicze. Na przykład możesz wejść na przycisk lub aktywować dźwignię, aby aktywować ruchomą platformę, odblokować przejście i tak dalej. Granie Ogniem i Wodą jest konieczne tylko razem, ponieważ nie będzie możliwe samodzielne radzenie sobie z zagadkami. Gra opiera się na pracy zespołowej i wzajemnej pomocy. Tylko pomagając sobie nawzajem, niekompatybilne elementy mogą wydostać się z pułapki.

Z reguły wyjście z poziomu znajduje się na samym szczycie labiryntu. W tym przypadku jest on przedstawiony w postaci dwóch drzwi: czerwonej i niebieskiej. Ogień i woda mogą tylko przechodzić przez własne drzwi o odpowiednim kolorze. Aby odblokować wyjście, bohaterowie gry muszą zebrać wszystkie kryształy: chłopiec - czerwony, dziewczyna - niebieski. Fire and Water for Two to proste, ale niezwykle interesujące gry, które spodoba się wszystkim użytkownikom, niezależnie od wieku.

Nadesłał:

ZumaSpiele

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl