Hörmann Polska ponownie wśród laureatów Builder Awards


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Hörmann Polska ponownie wśród laureatów Builder Awards
2023-03-23
Siła, pozycja i stabilność marki – potwierdza je tytuł „Budowlana Firma Roku 2022”, który firma Hörmann Polska już po raz kolejny otrzymała w kategorii Producent/dostawca materiałów budowlanych – Bramy, drzwi, napędy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:


 Natomiast prezes firmy Krzysztof Horała został uznany za „Osobowość Branży 2022”. Nagrody przyznane przez Radę Naukową i Redakcję miesięcznika „Builder”, wręczono podczas gali Builder Awards.

Firma Hörmann Polska, znana z wysokiej klasy bram garażowych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz napędów, nieustannie poszerza i udoskonala swoją ofertę. Klientom proponuje nowoczesne i energooszczędne produkty, a także inteligentne, opatentowane rozwiązania. Nawet w tym wyjątkowo trudnym dla branży budowlanej okresie stawia na odważne decyzje i poszukiwanie nowych kierunków rozwoju.

- W takim momencie można się zastanawiać, czy ulepszanie produktów stolarki otworowej ma sens, czy sytuacja gospodarcza nie wymusza na nas spowolnienia tempa zmian. Jesteśmy przekonani, że nie warto ulegać pokusie takiego myślenia, gdyż nie jest ono perspektywiczne. Właśnie teraz powinniśmy proponować mądre rozwiązania bieżących problemów, a także niezmiennie myśleć o przyszłości – zarówno branży budowalnej, jak i środowiska – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

Takie podejście zostało dostrzeżone i docenione przez kapitułę Builder Awards 2023. Co roku certyfikat „Budowlana Firma Roku” otrzymują przedsiębiorstwa, które cechuje zarówno dynamiczny rozwój, jak i stabilna, wysoka pozycja rynkowa. Jednak, jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, sukcesy firm budowalnych to sukcesy konkretnych ludzi – „Osobowości Branży”. Są to niekwestionowani liderzy i menadżerowie docenieni przez jury m.in. za efektywne zarządzanie, intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.


Dyrektor Przedstawicielstwa Hörmann Polska sp. z o.o w Piasecznie Agnieszka Olędzka odbiera certyfikat „Budowlana Firma Roku 2022”.


Certyfikat „Osobowość Branży 2022“ dla Krzysztofa Horały, Prezesa Zarządu Hörmann Polska sp. z o.o.

Hörmann Polska
press box

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl