Iron Mountain dołącza do Związku Cyfrowa Polska


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2023-12-11
W listopadzie bieżącego roku firma Iron Mountain jako lider rynku zarządzania informacją dołączyła do grona największych przedsiębiorstw z sektora cyfrowego i nowych technologii zrzeszonych w Związku Cyfrowa Polska.

W listopadzie bieżącego roku firma Iron Mountain jako lider rynku zarządzania informacją dołączyła do grona największych przedsiębiorstw z sektora cyfrowego i nowych technologii zrzeszonych w Związku Cyfrowa Polska. Tym samym spółka wniesie do organizacji unikalne know-how dotyczące poszczególnych aspektów cyfrowej transformacji w biznesie, włączając się również w projekty zwiększające dojrzałość technologiczną.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury przez Związek Cyfrowa Polska Iron Mountain stał się pełnoprawnym członkiem branżowej organizacji pracodawców o charakterze non-profit. Partnerstwo obowiązuje na czas nieokreślony. W tym samym okresie do Związku, który dziś zrzesza aż 29 wiodących w branży cyfryzacyjnej przedsiębiorstw, dołączyły również firmy Dell, Meta oraz NNT System.

Postępująca cyfrowa transformacja, a także coraz większe znaczenie innowacji to przyszłość nas wszystkich – bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę realia współczesnego biznesu, czy nasze codzienne życie. Jako Iron Mountain, czyli organizacja głęboko osadzona w kontekście nowoczesnych rozwiązań technologicznych, chcemy dołożyć swoją cegiełkę do edukowania rynku i społeczeństwa w tym obszarze. Dzięki dołączeniu do Związku Cyfrowa Polska oraz kolektywnemu działaniu największych graczy sektora technologicznego nasze inicjatywy będą jeszcze efektywniejsze. Jesteśmy dumni z przyjęcia nas do tego grona i wierzymy, że w przyszłości zrealizujemy wiele przełomowych projektów – mówi Marcin Drzewiecki, Prezes Zarządu w Iron Mountain Polska.

Głównymi obszarami zaangażowania Iron Mountain w organizacji będą cyfrowy obieg dokumentów, zarządzanie informacją i danymi, a także uczestnictwo w projektach edukacyjnych. Poza Związkiem Cyfrowa Polska firma należy również do innych organizacji, m.in. zrzeszających przedsiębiorstwa technologiczne. Tym samym Iron Mountain Polska jest członkiem: Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, a także Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. 

Nadesłał:

38PR

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl